Dzieje sięKGHM

Szansa dla młodych! Rusza Szkoła Przywództwa KGHM, będą w niej uczyć amerykańscy generałowie2 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 310

Pod szyldem „Przewodnicy”. W niej amerykańscy generałowie i uznani doradcy z Polski i Stanów Zjednoczonych szkolić będą młodych polskich liderów.

Projekt KGHM Polska Miedź S.A. i Fundacja KGHM Polska przewiduje, że wybrana grupa 30 studentów w wieku 21-25 lat z całej Polski będzie uczestniczyć w cyklu wykładów oraz warsztatów przygotowujących ich do przyszłej pracy w biznesie, administracji i organizacjach pozarządowych. Chętni do udziału w projekcie mogą zapisać się na stronie www.przewodnicykghm.pl.

Weryfikowane będą zdolności przywódcze kandydatów, a do udziału w Szkole zakwalifikowani zostaną tylko ci, którzy wykażą się  umiejętnościami w zakresie budowania więzi społecznych oraz zdolnością funkcjonowania w zorganizowanych i hierarchicznych strukturach. Dodatkowymi atutami będą ciekawe projekty realizowane w organizacjach pozarządowych.

 –Liderów o takich zdolnościach potrzebuje nie tylko KGHM Polska Miedź S.A., ale i polska gospodarka, różnego szczebla administracja, a także trzeci sektor. W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu znaczenie zyskują umiejętności dostrzegania i przewidywania związków przyczynowo-skutkowych, rozumienia globalnych trendów ekonomicznych, kulturowych i politycznych oraz krytyczne myślenie – podkreśla Marcin Chludziński, prezes KGHM.

Wykłady, szkolenia i warsztaty z zakresu polityki, reguł gospodarki wolnorynkowej i podstawowych zjawisk związanych z jej funkcjonowaniem, mechanizmów finansowych przedsiębiorstw i instytucji, analizy i formułowania wniosków, zarządzania projektami i organizacji pracy, komunikacji, dyskusji i wystąpień publicznych, innowacyjności i kreatywności, a także zarządzania strategicznego oraz przywództwa prowadzone będą przez wyższą kadrę menedżerską KGHM Polska Miedź S.A. i uznanych ekspertów oraz trenerów z Polski i Stanów Zjednoczonych. Wśród tych ostatnich znajdą się m.in. emerytowani generałowie Sił Zbrojnych USA, którzy obecnie pracują w renomowanej firmie doradczej The Spectrum Group.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się