Szczęśliwy remis Chrobrego. Słupki, poprzeczki. Samobój i gol w okienko

20:09, 12.09.2022 strony Aktualizacja: 20:12, 12.09.2022

Piłkarze Chrobrego Głogów zremisowali z Resovią Rzeszów 1:1 (1:0). Głogowianie dobrze i z impetem rozpoczęli dzisiejsze starcie (12.09.). W 8. minucie rozpędził się Sebastian Steblecki, który mijając dwóch przeciwników uderzył na bramkę. Piłka rykoszetem odbiła się jeszcze od Rubena Hoogenhouta i wpadła do siatki - to był gol samobójczy. Resovia odpowiedziała w 26. minucie golem Marka Mroza - przepięknym z rzutu wolnego w okienko.

W drugiej połowie rywal miał wiele okazji, by wygrać - obijał słupek i poprzeczkę bramki strzeżonej przez Karola Dybowskiego. Trzeba powiedzieć, że mieliśmy sporo szczęścia. Punkt na koncie Chrobrego jest - to piąty mecz bez porażki.

Chrobry: Dybowski - Tupaj (6 Bogusz), Michalec, Bougaidis, Kuzdra, Mandrysz, Mucha (72 Kolenc), Górski (46 Kusztal), Steblecki (58 Machaj), Bochnak, Wolsztyński (57 Wojtyra).