Dzieje sięGłogów

Ta siłownia jest otwarta. Ćwiczenia zastąpiono treningami1 min na czytanie

Od soboty działa w Głogowie nowa siłownia!

W siłowni Jump Planet przy ul. Poniatowskiego w Głogowie trwają przygotowania do zawodów sportowych. W treningach może wziąć udział każdy chętny. Wystarczy kupić karnet lub przynieść kartę multisport i się zapisać. Wpisowe kosztuje 10 zł. Różne zawody odbywają się w różne dni.

Agata Kornalska, menedżer siłowni, nie ukrywa, że treningi cieszą się dużym zainteresowaniem. A to widać na parkingu – co chwilę podjeżdża jakieś auto. – Zawody odbywają się w wielu konkurencjach – jak na przykład wyciskanie sztangi czy bieg na bieżni. Można wygrać dyplomy, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów – wymienia.

Karnet open to koszt w granicach 69 zł za cały miesiąc. Do tego należy doliczyć jeszcze 10 zł – jednorazowa opłata za kartę magnetyczną.

Adrian Dawgul (35 l.) ćwiczy od wielu lat. Przygotowuje się właśnie do mistrzostw Polski w kulturystyce, które mają odbyć się w 2026 roku. – Trzeba o siebie dbać i trenować. Sport to zdrowie. Pamiętajmy o tym zwłaszcza w tych trudnych czasach – epidemii. Zachęcam wszystkich do sportowej rywalizacji. Róbmy coś dla siebie. Mistrzostwa, do których się przygotowuję, wymagają wielomiesięcznej – zdradza nam swoje plany.

Treningi na siłowni odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 a weekendami od godz. 10.
RED

Podziel się informacją ...
  • 34
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się