BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Te barwy są w modzie! Jakie? Pomarańczowo-czarne. Naszego Chrobrego Głogów2 min na czytanie

Te barwy są w modzie! Jakie? Pomarańczowo-czarne. Naszego Chrobrego Głogów

Chrobry Głogów walczy w Fortunie 1.lidze. Kto wie – może o baraże, może o awans do Ekstraklasy? Kto wie, bo przecież w ostatnich tygodniach głogowianie są w formie. Ściskamy mocno kciuki. To kolejny sezon Chrobrego na tym szczeblu piłkarskich rozgrywek, więc trzeba się cieszyć.

Nie maleje więc moda na pomarańczowo-czarne barwy. Można powiedzieć, że zainteresowanie jest coraz większe, co potwierdza Radosław Melcer, właściciel Electio – sklepu z akcesoriami do telefonów komórkowych. To tam sprzedawano maseczki ochronne na twarz z herbem drużyny. Rozeszły się niemal natychmiast. Sprzedano ich setki.

Dużą popularnością cieszą się też etui na telefony. Oczywiście w pomarańczowo-czarnych barwach. – Do niektórych modeli mamy gotowe, do innych robimy nadruki. Tutaj – na ul. Grodzkiej na Starym Mieście – wystarczy kilka minut i jest gotowy – zachęca.

Wtedy można wybrać dowolny model etui. Jakie ceny? Za to gotowe etui to około 30 zł. Cena nadruku zależy od ceny etui, ale waha się maksymalnie do 100 zł. Posiadają pokrowce i akcesoria do każdego modelu telefonu. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo wykonają również gadżety dla innych sportowych drużyn z naszego miasta.

Warto też zaznaczyć, że firma Electio jest sponsorem Chrobrego Głogów. Choć jej właściciel pochodzi z Nowej Soli. – Ale teraz mieszkam w Głogowie, tutaj prowadzę firmę i staram się bywać na większości meczów – nie ukrywa pan Radek, który podkreśla, że lokalne firmy powinny się po prostu wspierać.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES