Dzieje sięGłogów

Te naklejki mają zniechęcić głogowian do szczepień przeciwko COVID 191 min na czytanie

Te naklejki mają zniechęcić głogowian do szczepień przeciwko COVID 19

Wlepki, czyli naklejki, pojawiły się na latarniach w naszym mieście. A na nich hasło: “Nie szczepimy się”. Ponadto czytamy, że „szczepionki nie chronią przed zakażeniem koronawirusem i rozprzestrzenianiem go na inne osoby” – to cytat dr Soumya Swaminathana, głównego naukowca Światowej Organizacji Zdrowia.

Akcję zorganizowali kibice, którzy organizowali też kilka tygodni temu protesty przeciwko rządowym obostrzeniom. Sprzeciwiają się im. Nawet teraz, gdy ministerstwo je znosi. Uprzedzają, że w każdej chwili restrykcje mogą powrócić.

“Polacy to dopiero Początek! Na jesień ponownie rozpocznie się rozbijanie życia społeczno- gospodarczego. Na świecie trwa wojna totalna, a Ty dalej chcesz bawić się w rolę obserwatora i świadomego człowieka w internecie? Panowie, gdzie podziały się Wasze jaja? Nie martwicie się o przyszłość, w której przyjdzie Nam żyć wraz z Naszymi rodzinami? O co walczyli Wasi dziadkowie i pradziadkowie? Czy Wy na prawdę po roku nie widzicie co się dzieje czy po prostu nie chcecie widzieć? bo zamiast wartości Bóg, Honor i Ojczyzna jedyną wartością jest kawałek papierka. Czas przestać tylko gadać, że wszystko wiesz, ale reszta ludzi jest nie kumata i nic się nie zmieni. Co to w ogóle jest za podejście? Jak widzisz co się dzieje to zacznij działać. Ten okres luzowania obostrzeń jest szczególnie ważny. Chyba każdy zdroworozsądkowy człowiek nie da sobie znowu wmówić, że przez kilka miesięcy wirus jest w odwrocie, a później na jesień wybucha kolejna fala. Wyłącz TV, włącz myślenie i zacznij w końcu aktywnie działać!” – piszą na swoim FB.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się