Dzieje sięGłogów

Teren w rękach Amicusa. Wielka radość! Stowarzyszenie dziękuje wszystkim za pomoc1 min na czytanie

W tej wojnie udział biorą również zwierzęta. AMICUS im pomoże [ZDJĘCIA] 8

Pracownicy głogowskiego Amicusa z dumą publikują zdjęcie aktu notarialnego. Stało się! Stowarzyszenie, które na co dzień pomaga bezdomnym zwierzętom, stało się właścicielem nieruchomości. Wolontariusze dziękują wszystkim za pomoc.

-W końcu to jest nasze! – cieszy się Aneta Ciećko z Amicusa- Jesteśmy biedni jak mysz kościelna, ale przynajmniej na swoim – śmieje się i dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli. – Bez mieszkańców Głogowa to by było po prostu niemożliwe. Wpłacali nam środki przez cały czas! Pomagały firmy, ludzie, wpłaty były z całej Polski. Jeden pan zasponsorował nam geodetę. To była ogromna pomoc. I chciałabym wszystkim naprawdę ogromnie podziękować – mówi ze wzruszeniem.

Teren, który musiało wykupić stowarzyszenie kosztowało 200 tys. złotych. Schronienie w tym miejscu znalazło wiele bezpańskich psów i kotów. Bez niego, los wielu zwierząt znalazłby się pod znakiem zapytania. Dzięki dobroci wielu osób, historia kończy się happy endem. Teraz stowarzyszenie będzie się starało o numer nieruchomości. Innymi słowy o oficjalny adres: Portowa 1.

A poniżej zdjęcie, które obiega internet z dobrą informacją.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się