Fotomy: GrębociceRegion

Tłumy pod sceną! Kwiatkowski do fanów: Dziękuję za poświęcenie, doceniam to! [ZDJĘCIA]8 min na czytanie

Tłumy pod sceną! Kwiatkowski do fanów: Dziękuję za poświęcenie, doceniam to! [ZDJĘCIA] 20

– To takie proste! – śpiewali wspólnie fani z Dawidem Kwiatkowskim jeden z hitów, który podbija sieć. Koncert gwiazdy muzyki pop przyciągnął do Obiszowa (gm. Grębocice) tłumy. Ludzie przyjechali tam z całej okolicy. Oczywiście pod sceną dominowała młodzież, bo dla niej to prawdziwy idol.

Sznur samochodów ciągnął się do Obiszowa przed godz. 19, choć początek koncertu zaplanowany był na dwie godziny później. Nikogo nie odstraszyły nadciągające ciemne chmury. Plac szybko się wypełniał. Pod barierkami spotkaliśmy Aurelię, Zosię i Anastazję. Przyjechały tutaj z Wrocławia i Gorzowa Wielkopolskiego. Przyjechały… wczoraj. I spały pod sceną, by nikt nie zajął im tam miejsca. – Przyjechaliśmy pociągiem do Głogowa, później taksówką do Obiszowa – opowiadały, że dla nich to wielkie przeżycie. Uwielbiają Dawida Kwiatkowskiego. – Przeżyłyśmy tę noc, choć napotkały nas tutaj dziki! – dodawały.

Radoxim 5

Kilka słów do nich, za pośrednictwem portalu MyGlogow, przekazał Dawid Kwiatkowski. – Po prostu im dziękuję za poświęcenie, doceniam to – pozdrawiał serdecznie dziewczyny. A gdy wszedł na scenę tłum skandował jego nazwisko. Koncert trwał ponad godzinę. Artysta promował swoją najnowszą płytę. Słowa piosenek fani znali na pamięć. Atmosfera była świetnia.

Wójt Roman Jabłoński też był szczęśliwy. Podkreślał, że ten pomysł przywitania wakacji w taki muzyczny sposób, to nowość. – To okazja do zabawy i świętowania. Mam nadzieję, że ta impreza będzie kontynuowana – zaznaczał, że najważniejsze, aby czas na polanie spędziły całe rodziny. Jutro (2.07.) znów tam będzie się działo. Licznych atrakcji dla dzieci nie brakuje. Wieczorem koncert disco-polo z Łobuzami na czele.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto