Dzieje sięGłogów

To będzie finał inwestycji. Wpłynęła jedna oferta1 min na czytanie

Wiecha stanęła na dachu hospicjum głogowskiego [ZDJĘCIA]

Do przetargu na dokończenie prac przy budowie głogowskiego hospicjum wpłynęła jedna oferta. Kwota nie przekracza tej zaplanowanej w budżecie miasta.

Oferta Konsorcjum Firm, którego liderem jest firma „Wynajem Maszyn i Urządzeń Budowlanych Katarzyna Wiśniewska” opiewa na 12,9 mln zł i jest niższa niż zaplanowana w Wieloletniej Prognozie Finansowej. W WPF zapisano 13,4 mln zł.

Radoxim 5

Przypomnijmy, że na dokończenie prac przy budowie hospicjum miasto pozyskało
ponad 10 i pół miliona złotych z programu Polski Ład.

Zakres prac końcowych obejmuje wykonanie robót wykończeniowych w segmentach budynku hospicjum, które m.in. mieszczą strefę oddziału zamkniętego hospicjum składającego się z pokoi pensjonariuszy z łazienkami, izolatek, świetlicy – jadalni, dyżurek pielęgniarek wraz z pomieszczeniami przygotowania leków, gabinetów lekarzy, rehabilitanta, psychologa oraz gabinetu zabiegowego, pomieszczeń socjalnych, brudowników, pomieszczeń porządkowych oraz magazynów. Pokoje pensjonariuszy będą jedno i dwuosobowe i będą połączone łazienką. Jedna łazienka z wanną jezdną wózkiem do pielęgnacji pacjentów leżących oraz druga w części tzw. izby przyjęć z gabinetem lekarskim.

W części ogólnodostępnej zlokalizowana będzie recepcja, pomieszczenia administracyjne, sala konferencyjna, pokój wolontariuszy, kaplica z zapleczem, pokoje gościnne z łazienkami, pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. W budynku hospicjum będzie kuchnia, garaż dla karetek i pomieszczenia techniczne.
RED
źródło: DGL News

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się