Dzieje sięGłogów

To był bal na… 200 par! [Zdjęcia]7 min na czytanie

To był bal na... 200 par! [Zdjęcia] 11

Aleja gwiazd, czerwony dywan, plakaty z filmów, a kreacje rodem z Oskarowej gali. Dziś (16.10) seniorzy bawili się w klimatach Hollywood. Rozpoczęto walcem z filmu Noce i Dnie.

-Pierwszy bal seniora od kiedy przeszliśmy na emeryturę. Ciekawie wyglądało to zaproszenie i chcieliśmy między ludzi wyjść – mówi Elżbieta Ambroży, która przyszła razem z mężem. – Jest bardzo dobrze zorganizowana nasza uroczystość- przyznaje Józef Hernik – Podoba mi się publika, wystój, orkiestra i panie mi się podobają – śmieje się. – Jest tak miła atmosfera i lubimy się bawić, i ruch w tańcu jest dla nas najważniejszy – mówi Kazimiera Smolarek.

-Piąta, jubileuszowa biesiada głogowskich seniorów nie mogła być inna! Uznaliśmy, że panie będą mogły ubrać piękne suknie, a panowie garnitury, i będzie cudownie i uroczyście – mówi Elżbieta Ruszkowska, organizatorka.

-Wszyscy bardzo czekali na ten bal. Jest to na pewno wydarzenie dla każdego seniora. A dziś jeszcze w przepięknej oprawie, więc trzeba było szafy szerzej otworzyć. Myślę, że wszyscy będą się świetnie bawić – przyznaje Elżbieta Leszczyńska, sekretarz w Głogowskiej Radzie Seniorów.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się