Dzieje sięGłogów

To była ogromna niespodzianka. Głogowianka dziękuje KKN Chrobry Głogów2 min na czytanie

To była ogromna niespodzianka. Głogowianka dziękuje KKN Chrobry Głogów 1

-Takiej ogromnej niespodzianki naprawdę się nie spodziewaliśmy – pisze do naszej redakcji pani Anita. Prosi, aby opisać akcję i podziękować za wspaniały prezent dla jej dzieci. Do drzwi mieszkania zapukał wczoraj (6.12) święty Mikołaj razem z tygryskiem i dinozaurem. To mikołajkowa niespodzianka od Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego Głogów.

-Paczki naprawdę były super, ale nie o słodycze tutaj chodzi, dzieci były naprawdę szczęśliwe. Najmłodszy co chwilę zaczepiał tygryska, najstarsza była zauroczona dinozaurem, młodsza Mikołajem a starszego zatkało chyba z radości – opisuje pani Anita – To były naprawdę przemiłe chwile, żałowaliśmy tylko, że trwało to tak krótko i mamy tak mały metraż. A nie tylko u nas byli, było więcej dzieci, które mogły cieszyć się obecnością tych wspaniałych ludzi, choćby dzieci w szpitalu. Wielki szacunek dla prezesa klubu za organizację i wszystkich którzy włożyli w to tak wiele serca – nie kryje podziwu dla organizatorów.

Klub Kibiców Niepełnosprawnych przygotował dla dzieci 45 paczek. O przygotowaniach do mikołajkowej akcji pisaliśmy tutaj – kliknij!

RED

foto: nadesłane

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się