Artykuł Informacyjny

To już połowa sezonu lodowiska w O.K. PARKu. Ale nie koniec atrakcji!5 min na czytanie

To już połowa sezonu lodowiska w O.K. PARKu. Ale nie koniec atrakcji!

Ten sezon, to sezon wyjątkowy. Z prostego powodu – ilość wydarzeń towarzyszących tym, którzy decydują się na wspaniałą zabawę zachwyca. Bo wśród nich mamy m.in. disco lodowisko, czyli imprezy wzbogacane muzyką prosto od didżeja, a do tego niezwykłe iluminacje pokrywające taflę lodu. To nie wszystko. Każdy uczestnik ma też szanse na upominki podczas imprezy, a w grudniu, w trakcie wydarzenia mikołajkowego, rozdawano bilety do kina, a dla wielbicieli słodkości – cukierki.

I choć połowa sezonu na śmiganie po tafli za nami, to wszystko, co dobre – wciąż przed nami. Na 27 stycznia zaplanowano bowiem imprezę karnawałową, w trakcie której do wygrania będą uniwersalne bilety do O.K. Parku. A nie lada gratkę przygotowano dla zakochanych, z okazji Walentynek. W planie jest impreza z udziałem didżeja i… niespodzianka. Jaka? Wszystkiego zdradzać nie można, ale z pewnością warto przyjść i się przekonać!

A co z tymi, którzy chcą się nauczyć jeździć? Już w sobotę 14 stycznia darmowa lekcja jazdy na łyżwach. Poprowadzi ją jednej z najlepszych trenerów z Warszawy, a koszt udziału to jedynie bilet wstępu. Co istotne, O.K. Park honoruje karty multisport i pakiety medicover, dzięki którym niemal bez ograniczeń można cieszyć się jazdą na łyżwach. A zostało jeszcze trochę czasu, by się podszkolić i nauczyć jazdy od podstaw.

Lodowisko jest otwarte codziennie od godz. 10 do 21, a ponieważ jest jedynym w okolicy, wcześniejsze godziny otwarcia będą obowiązywać również w trakcie ferii zimowych dla województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Czyli przez cały luty. Gdzie nas znajdziecie? Tam gdzie zawsze – przy Bolesława Śmiałego 2 w Głogowie. A więc… do zobaczenia!

Zobacz inne