Extra

To nie tylko szczęście, to jest talent2 min na czytanie

To nie tylko szczęście, to jest talent

Po występie o Pawle Sznajderze (19 l.) napisali, że zachwyciłby nawet Eda Sheerana. Chłopak z Głogowa dostał się do programu TVP 2 Voice of Poland i będzie walczył w drużynie Michała Szpaka.

Jednak dobre życzenia wszystkich mieszkańców naszego regionu, którzy w weekend trzymali kciuki za Pawła Sznajdera, pomogły, bo przeszedł kwalifikacje do tego programu. Zapewne jednak decydujące znaczenia miały jego charyzma, poczucie humoru no i zdolności muzyczne. Na tzw. przesłuchaniach w ciemno odwróciło się do niego – a tym samym zakwalifikowało do dalszej części programu – trzech jurorów. Okrzyknięto, że na scenie zrobił wielkie show wykonując piosenkę Dive, którą w oryginale śpiewa właśnie Ed Sheeran. Ostatecznie Paweł wybrał drużynę wokalisty Michała Szpaka.

Przez najbliższe tygodnie fanów tego programu z naszego regionu czekają więc wielkie emocje przy obserwacji, jak sobie głogowianin będzie w nim radził. A kto się interesuje głogowskim rynkiem muzycznym, ten Pawła Sznajdera już zna, choćby z tego, że razem z zespołem występował na Dniach Głogowa. To jest muzyk, który wyszedł spod skrzydeł szkoły Music Intro. Jak napisał na swojej stronie w internecie, ogląda Voice of Poland od dziecka. Niedawno wysłał zgłoszenie na casting internetowy.

– Tak zacząłem spełniać jedno z moich marzeń i nie mogę nadal w to uwierzyć, bo na 12 tysięcy zgłoszeń twórcy programu akurat moje dostrzegli i postanowili dać jakąś szansę – mówi. – Naprawdę to wspaniałe uczucie być tam – napisał o programie. Jest absolwentem III LO w Głogowie, obecnie studentem edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Uczył się w prywatnej głogowskiej szkole muzycznej Music Intro gry na gitarze i na pianinie oraz śpiewu.

– W Music Intro rozwinąłem skrzydła i dzięki wsparciu dyrektora Mirosława Grzeszczaka oraz moich wspaniałych nauczycieli spełniałem się i mogłem robić to co kocham – wspomina, że właśnie tam powstał jego zespół The Sleepwalkers, w którym jest głównym wokalistą oraz gitarzystą. Trzeba także wspomnieć, że Paweł należy do działającego w Głogowie stowarzyszenia Skuteczni Wolontariusze.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Extra