Artykuł Informacyjny

To świetna okazja na prowadzenie biznesu w Galerii Dworcowej4 min na czytanie

To świetna okazja na prowadzenie biznesu w Galerii Dworcowej

W ofercie lokalnej firmy znajdują się przestronne lokale handlowo-biurowo-usługowe przy ul. Jedności Robotniczej w Galerii Dworcowej. Wszystkie lokale są wyposażone w duże witryny, klimatyzację i węzeł sanitarny. Jest oczywiście możliwość dostosowania każdego z lokali do własnych potrzeb. Praktycznie każdy lokal nadaje się do prowadzenia działalności zarówno biurowej jak i usługowej. To oferta m.in. dla kancelarii, gabinetów, biur rachunkowych czy sklepów internetowy.

Dla nowych najemców gwarantowane są upusty na rozruch działalności. W cenie najmu wliczone są media i klimatyzacja. Prąd płatny według stanu podlicznika. Dostępna winda. Możliwość skorzystania z zewnętrznych banerów reklamowych. W godzinach otwarcia galerii nad bezpieczeństwem czuwa pracownik ochrony. Budynek zabezpieczony jest przez monitoring wizyjny i alarm. Bezpieczeństwo po zamknięciu galerii zapewnia grupa interwencyjna firmy zajmującej się ochroną mienia. Przy budynku znajduje się ogólnodostępny, bezpłatny parking dla klientów oraz pracowników galerii. Posiada on 88 miejsc parkingowych oraz wyznaczone miejsce na postój dla kierowców niepełnosprawnych. Lokale znajdują się przy dworcu PKS jak również w pobliżu dworca PKP i pętli komunikacji miejskiej.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Galeria położona jest w dużym skupisku bloków mieszkalnych jak również szeregowej zabudowie pawilonów, w których prowadzone są m.in. biura, sklepy, salony sprzedaży. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się główna ulica miasta, wzdłuż której także jest ciąg lokali handlowych i usługowych. Nieruchomość posiada zgodę na otwarcie i handel również w niedzielę. Powierzchnia lokali zaczyna się od 28 mkw. do 60,78 mkw.

Zainteresowani wynajmem są proszeni o kontakt z managerem ds. zarządzania nieruchomościami marketingu i rozwoju firmy Intertrans – Arturem Rzegoczanem tel. 504-483-189 lub mejlowo arzegoczan@intertranspks.com.pl lub bezpośrednio w Galerii Dworcowej przy ul. Jedności Robotniczej. Kontakt również w siedzibie PKS S.A. 67-200 Głogów ul. Piastowska 5, sekretariat tel/fax 76 834-19-59. Adres strony internetowej www.intertranspks.com.pl

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne