Dzieje sięGłogów

Tomasz Ch. przyjechał do Głogowa spotkać się z 11-latkiem. Proponował mu seks1 min na czytanie

Tomasz Ch. z Głogowa chciał spotkać się z 11-letnim chłopcem. Proponował mu sex

Łowcy Pedofili “Duchy” informują, że namierzyli kolejnego pedofila. To 39-letni Tomasz Ch. – Przejechał 200 km, żeby spotkać się w Głogowie z 11-letnim wirtualnym dzieckiem. Proponował wspólny prysznic oraz seks. Pomimo wielokrotnych odmów dziecka, nalegał na wysłanie nagich zdjęć. Na miejscu spotkania czekały już grupy współpracujące ze sobą, które zajmują się ochroną dzieci w sieci – relacjonują. – Podejrzanego wraz z obszerną dokumentacja przekazaliśmy policji – dodają.

Ustaliliśmy, że Tomasz Ch. internetową korespondencję z wirtualnym 11-latkiem prowadził od 9 grudnia. Nalegał wręcz na spotkanie. I do takiego miało dojść wczoraj (13.12.) około godz. 20 w jednym z parków w Głogowie. Mężczyzna faktycznie się tam pojawił. Przyjechał do naszego miasta z Kostrzyna nad Odrą (woj. lubuskie). – Zwykle o takich sytuacjach szybciej informujemy policję – mówi nam informator. Tak było też tym razem. Tomasz Ch. został zatrzymany.

– Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Trwają czynności zmierzające do ukarania sprawcy. Odpowie z art. 200 paragraf 3 kodeksu karnego i art. 200a paragraf 2 kk. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności – potwierdza Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy KPP w Głogowie.  
RED
fot: Łowcy Pedofili “Duchy”

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się