Dzieje sięGłogówWideo

Tomasz Zawicki wrzucił do sieci nową piosenkę. Klip powstał na wyspie Wolin. Zobaczcie!2 min na czytanie

Tomasz Zawicki wrzucił do sieci nową piosenkę. Klip powstał na wyspie Wolin. Zobaczcie!

Głogowianin Tomasz Zawicki, lepiej znany pod pseudonimem Van Zavi, to tekściarz, raper, miłośnik wielu gatunków muzyki. Hip-hopem zaczął interesować się w wieku 14 lat, kiedy pierwszy raz usłyszał album „The Eminem Show” w wykonaniu Eminema. I właśnie na nim się inspiruje. Van Zavi ma w swoim dorobku jeden album „Amazonia”, który został wydany nakładem 200 sztuk. Płytę poprzedzały dwa single „Twoje Twarze” oraz „Garnitury”. – Cały materiał tworzy jeden klimat, a treści na nim nawiązują do szeroko pojętej egzystencji człowieka – mówi nam.

Teraz do sieci wrzucił kolejny utwór “Valhalla”. – Inspirowany popularną serią telewizyjną, która mnie i moją żonę bardzo wciągnęła. Obejrzeliśmy już chyba wszystkie sezony po cztery razy. Na pomysł na nagranie utworu w tej tematyce wpadła Marta, a ja to szybko podłapałem. Poprosiłem o skomponowanie muzyki jednego z czołowych polskich producentów Wojciecha Rusinka i kiedy tylko wysłał mi swoje dzieło – poszło jak po maśle – opowiada.

Valhalla, czyli odpoczynek, lenistwo. – Spinając to w jedną klamrę utwór jest bardzo motywacyjny i energiczny. Pobudza do działania. Później oczywiście zostało nagranie, które tym razem zrealizowałem w profesjonalnym studio we Wrocławiu – dodaje Zawicki. A obróbką zajęła się znana postać w branży muzycznej – Jarosław Baran, który współpracuje m. in. z Piotrem Cugowskim, Cleo i Eweliną Lisowską. Powstał też teledysk przy pomocy Kamila Gołuchowskiego. – Użyczył mi już kilku ujęć do „Cytryn” i już wtedy zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a po jego filmach widać jak bardzo rozwinął się przez ostatni rok. Jest on również operatorem drona i naprawdę jest mistrzem w swoich fachu. To po prostu musiało się udać. Mieliśmy w głowach różne szalone koncepcje, bo każdy z nas chciał zrobić to dobrze i najlepsze jest to, że wszystkie z nich udało się zrealizować – zaznacza.

Klip powstał na wyspie Wolin. – To właśnie tam nakręciliśmy większość zdjęć. Chyba największym przeżyciem był rejs prawdziwym drakkarem, to łódź wikingów, który to dopełnił ten cały projekt. Oczywiście było też dużo pracy jeśli chodzi o kostiumy, charakteryzacje, jakieś detale – wspomina, że zdjęcia trwały dwa dni. Ten klip można zobaczyć na kanele YouTube naszego lokalnego artysty. Poniżej link.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się