Sport

Trener Gołębiewski: Kontuzja Michała wygląda poważnie. Czekamy na rezonans1 min na czytanie

Chrobry przegrał sparing z Górnikiem Polkowice. Honorowy gol Michalca [ZDJĘCIA] 6

– Kontuzja Michała wyglądała poważnie – nie ukrywał po ostatni gwizdku sędziego trener Marek Gołębiewski. Chodzi o Michała Ilkowa-Gołąba, który na początku drugiej połowy upadł na murawę z grymasem bólu na twarzy. Doświadczony obrońca nie był w stanie kontynuować gry w tym sobotnim sparingowym meczu przeciwko Górnikowi Polkowice (2.07.) – ostatecznie przegranym 1:2.

– To kontuzja mechaniczna. Michał prawdopodobnie naderwał albo zerwał wiązadło krzyżowe. To poważna kontuzja. Zrobiło to bez udziału przeciwnika. Musimy zrobić rezonans – dodawał.

Radoxim 5

– Można powiedzieć, że zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej gra była taka jakiej sobie życzymy – graliśmy piłką, mieliśmy sytuacje. Ale nie ustrzegliśmy się jednego błędu. W drugiej połowie na boisku pojawiło się trzech doświadczonych zawodników i reszta młodzieży. Starałem się im dać jeszcze szansę. I już mam jakiś obraz po tych dwóch sparingach. W meczu z Zagłębiem Lubin będziemy chcieli grać składem zbliżonym do ligi – zapowiadał Gołębiewski.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport