Dzieje sięGłogów

Trener Gołębiewski… przyjechał na mecz klubu z A-klasy. Zaskoczył nie tylko kibiców1 min na czytanie

Trener Gołębiewski... przyjechał na mecz klubu z A-klasy. Zaskoczył nie tylko kibiców

Sparta Przedmoście awansowała do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski po zwycięstwie u siebie nad Górnikiem Lubin (24.08.) 5:2. Dużym zaskoczeniem dla miejscowych kibiców i działaczy było pojawienie się na trybunach Marka Gołębiewskiego – pierwszego trenera Chrobrego.

– W trakcie meczu rozmawiał z działaczami i kibicami. Dla nas to była niespodzianka. Oglądał cały mecz – od pierwszej do ostatniej minuty. Pogratulował nam postawy drużyny. Oczywiście informację o tym, że trener jest na trybunach, trzymaliśmy przed piłkarzami w tajemnicy, by się nie stresowali jego obecnością – opowiada Michał Drozda, prezes Sparty.

Tematów do rozmów nie brakowało. – Po meczu trener przyszedł do budynku klubowego. Była też okazja do wspólnego zdjęcia. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś u nas pojawi, zapraszamy – zachęca prezes przypominając, że Sparta jest przecież klubem partnerskim Chrobrego. – I Chrobremu gratulujemy ostatniego ligowego zwycięstwa w Sosnowcu licząc na punkty z Wisłą Kraków – kończy.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się