Dzieje sięGłogówWideo

Trenujmy na świeżym powietrzu. Zgubimy zbędne kilogramy i poprawimy sobie humor1 min na czytanie

Trenujmy na świeżym powietrzu. Zgubimy zbędne kilogramy i poprawimy sobie humor

Wiosna coraz bliżej. Bo przecież pogoda za oknami zachęca do tego, aby wyjść z domu na spacer. – I do uprawiania sportu – mówi Łukasz Michałowski, trener personalny w Fitarenie, który zaznacza, że czas zagrożenia koronawirusem wcale nie oznacza tego, abyśmy ciągle siedzieli w domach. Przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa nadal można być aktywnym. Najlepiej indywidualnie lub w małych grupach – w otoczeniu najbliższej rodziny. – Na pewno możemy korzystać z obiektów, które znajdują się w mieście. Mamy orliki z bieżniami lekkoatletycznymi, parki z drążkami, gdzie można porobić wiele ćwiczeń – wymienia.

Trenujmy na świeżym powietrzu

– Oczywiście jeżeli mamy taką możliwość, to trenujmy jak najwięcej, nawet codziennie, ale rozsądnie. Trzeba pamiętać, że gdy w domu nie będziemy się ruszać, to szybko nabierzemy na wadze. Ponadto można też dostać depresji. A aktywność poprawia humor – zachęca Łukasz Michałowski. CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/trenujmy-na-swiezym-powietrzu-zgubimy-zbedne-kilogramy-i-poprawimy-sobie-humor/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 19 marca 2020

Nie ukrywa, że osoby, które do tej pory regularnie korzystały z siłowni, a te teraz zostały zamknięte, potrzebują ruchu. – Oczywiście jeżeli mamy taką możliwość, to trenujmy jak najwięcej, nawet codziennie, ale rozsądnie. Trzeba pamiętać, że gdy w domu nie będziemy się ruszać, to szybko nabierzemy na wadze. Ponadto można też dostać depresji. A aktywność poprawia humor – zachęca.

I co ważne ta przyjemność wcale nie musi kosztować. Wystarczy ubrać wygodne buty i ruszyć przed siebie. Pobiegać po parku, wsiąść na rower. A na pewno efekty szybko zauważymy.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się