Dzieje sięFotoGłogów

Trwają oględziny miejsca tragedii. Mieszkańcy: Nie możemy w to uwierzyć [ZDJĘCIA]3 min na czytanie

Trwają oględziny miejsca tragedii. Mieszkańcy: Nie możemy w to uwierzyć [ZDJĘCIA] 5

Trwają czynności pod nadzorem prokuratora – w Kotli, gdzie około godz. 18 doszło do tragedii (15.06.), wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jedno jest pewne: nie żyje dwóch mężczyzn. Zostali zamordowani. Podejrzana o ich zabicie młoda, bo 20-letnia kobieta, została zakuta w kajdanki i zabrana na komendę policji w Głogowie.

Mężczyźni zginęli od licznych ciosów nożem. Wiadomo, że jedna z ofiar była dziadkiem zatrzymanej kobiety. Drugi z nich – jego znajomym. – Coś strasznego – opowiadają nam sąsiedzi, że w tym domu często dochodziło do interwencji policji. Przelewał się tam też alkohol. – Wczoraj dziadek odebrał emeryturę, zaczęła się libacja – usłyszeliśmy.

Radoxim 5

Sąsiedzi dziś po godz. 18 usłyszeli krzyki. – Co ty zrobiłaś? – krzyczała w stronę 20-latki matka. – Będziesz wyglądała tak jak oni – odpowiedziała jej młoda kobieta. Wiadomo, że w momencie zbrodni była pod wpływem alkoholu.

Obecnie trwają oględziny miejsca, gdzie doszło do tragedii. I mogą potrwać jeszcze wiele godzin. Policyjni technicy i prokurator na razie nie chcą udzielać szczegółowych informacji na ten temat. Nie wiadomo też czy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok tych dwóch mężczyzn. – Nie możemy w to uwierzyć – przyznają mieszkańcy Kotli i pytają – dlaczego?
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się