Trzy sety i pewna wygrana juniorów SPS-u Chrobrego Głogów

Trzy sety i pewna wygrana juniorów SPS-u Chrobrego Głogów 14

Juniorzy SPS-u Chrobrego Głogów pewnie pokonali u siebie MKS Olavię Oława 3:0. Ale nie był to łatwy mecz, jakby mógł na to wskazywać wynik. O ile w pierwszym secie Chrobry nie miał zbyt wielu problemów pod siatką zwyciężając do 20, o tyle później było znacznie trudniej. – Na boisku w naszym składzie pojawili się kadeci, więc mecz zrobił się bardziej wyrównany – relacjonuje Mateusz Januszewski, który pełni funkcję trenera zespołu.

Drugi set głogowianie wygrali do 23, a w trzecim nawet przegrywali już 1:7. – I chwała za to naszym chłopakom, że byli w stanie się podnieść, by doprowadzić do kolejnej wygranej – dodaje. Chrobry odrobił straty i pokonał Oławę do 22 a w meczu 3:0. Przed nimi wyjazdowe starcie w Legnicy z miejscowym MKS Ikarem (13.10.).