BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Tu można wypięknieć jeszcze tego lata. Centrum Urody Justyna zadba o to.3 min na czytanie

Tu można wypięknieć jeszcze tego lata. Centrum Urody Justyna zadba o to. 2

Pani Justyna o urodę głogowianek i głogowian dba już od piętnastu lat. Jej centrum urody jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych placówek kosmetyczno-fryzjerskich w naszym mieście.

Na swoją siedzibę wybrała właśnie głogowską starówkę. – Zaczynałam od skromnego zakładu kosmetycznego i jednego stanowiska fryzjerki – pani Justyna wspomina swoje początki w tej dziedzinie. Początkowo otworzyła działalność na Rynku, koło ratusza. Od czasu, gdy przeniosła działalność do lokalu przy ul. Balwierskiej, firma się bardzo rozwinęła. – Mam teraz cztery stanowiska fryzjerskie i pięć kosmetycznych – mówi pani Justyna.

Centrum Urody Justyna jest dziś bardzo znaną firmą, odwiedzaną przez wiele głogowianek. W ciaż wprowadzane tu są nowe usługi i zabiegi. Salon fryzjerski działa pod marką Kerastase Loreal, natomiast kosmetyczny równie profesjonalnych marek międzynarodowych – M’onduniq oraz Organique. W tym centrum na starówce można się nie tylko odnowić od zewnątrz, idąc do fryzjera czy kosmetyczki, ale także od wewnątrz, gdyż od niedawna Justyna jest dystrybutorem suplementu diety oraz czystego aloesu do picia Forever Living. – Jednak głównie zajmujemy się fryzjerstwem. Można u nas przeprowadzić wszystkie zabiegi fryzjerskie, jak strzyżenie, upięcia, koloryzację, a także keratynowe prostowanie i zabiegi regeneracyjne na włosy – pani Justyna poleca na tę porę roku właśnie szczególnie wszelkie zabiegi regenerujące włosy, których w zakładzie ma duży wybór. Jednak hitem tego lata jest bardzo specyficzna fryzura – syntetyczne kolorowe warkocze, na które decyduje się coraz więcej osób, nie tylko nastoletnich. U pani Justyny można się stać posiadaczką właśnie takich kolorowych warkoczyków.

Warto już teraz pomyśleć, jak odnowić i odżywić skórę po lecie. – Polecam infuzje tlenową – radzi pani Justyna, bo jeśli chodzi o kosmetykę, to specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało. Na jesień zamierza wprowadzić nowy zabieg – oczyszczanie wodorowe przy pomocy specjalistycznego sprzętu. – Zajmujemy się także pielęgnacją stóp i dłoni – podkreśla pani Justyna, że można u niej zrobić tipsy i hybrydy. Poza tym oczywiście makijaże – na specjalne lub mniej wyjściowe okazje oraz makijaż permanentny. Zadbacie również u niej o swoje ciało, bo oferuje całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych, ale i wyszczuplających, na przykład bardzo spektakularne efekty daje użycie urządzenia thermogeniq. Poza tym… – Mamy bardzo dobre kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji domowej zarówno twarzy, ciała, jak i włosów – podkreśla, że te wszystkie kosmetyki można u niej kupić w bardzo dobrych cenach, a dla stałych klientek są rabaty.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES