Dzieje sięGłogówWideo

Tutaj wszyscy zdali maturę. Janusz Kosałka: Jestem z Was dumny1 min na czytanie

1

Wielki sukces absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie. W tym najlepszym liceum w naszym mieście do egzaminów maturalnych przystąpiło 145 uczniów. I wszyscy zdali. Bez wyjątku. A dyrektor Janusz Kosałka ma powody do radości, bo to bez wątpienia historyczny wyczyn.

– Jestem dumny ze swoich uczniów, bo sto procent uzyskane w tych warunkach, to jest podwójny sukces. Dodatkowo w tym roku licea osiągnęły poziom około 80 proc. Dlatego wszystkim im serdecznie gratuluje. Uważam, że jest to ich wspaniały sukces – mówi.

Radoxim 5
Tutaj wszyscy zdali maturę! I LO najlepsze

W I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie wszyscy zdali maturę! Brawo! To wielki sukces młodzieży i nauczycieli. – Jestem z Was dumny! – mówi Janusz Kosałka, dyrektor szkoły. Oglądajcie! CZYTAJ WIĘCEJ:https://myglogow.pl/tutaj-wszyscy-zdali-mature-janusz-kosalka-jestem-z-was-dumny/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 12 sierpnia 2020

Przypomina, że choć uczniowie mieli wiele problemów z przygotowaniem się do matur – ich powodem była oczywiście epidemia i zamknięte szkoły – to jednak Centralna Komisja Egzaminacyjna nie zmieniła arkuszy na “łatwiejsze”. – Arkusze zostały przygotowane znacznie wcześniej. Nie były modyfikowane pod względem tego, że mieliśmy zdalne nauczanie. Pod względem trudności były porównywalne do poprzednich – zwraca uwagę.

W ostatnich czterech latach w I LO tylko dwukrotnie zdarzyła się sytuacja, że ktoś nie zdał matury. Podkreślmy – dwóch uczniów, przez cztery lata, na setki zdawających. Brawo.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się