Tylko remis! Chrobry prowadził już z Puszczą... 2:0, ale rywal wyrównał w końcówce [ZDJĘCIA]

14:36, 03.04.2022 strony Aktualizacja: 14:36, 03.04.2022

Szkoda, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Chrobry prowadził dziś (3.04.) z Puszczą Niepołomice już 2:0 i..., ale od początku. W 29. minucie piękną akcję przeprowadził duet Machaj - Heijden. Ten drugi trafił - gol! W 55. minucie kibice znów poderwali się z miejsc. Machaj wrzucał piłkę w pole karne, a Gabriel Kobylak wypluł piłkę przed siebie. Do niej dopadł Oliver Praznovsky, który skierował ją do siatki. W 88. minucie gola kontaktowego strzelił Szymon Kobusiński. I przerwał tym samym wspaniałą serię Rafała Leszczyńskiego, który czyste konto zachował przez 762 minuty. Niestety w końcówce Puszcza wyrównała po uderzeniu Piotra Mrozińskiego. Chrobry podzielił się Puszczą z punktami.

Chrobry: Leszczyński - Tupaj, Michalec, Praznovsky, Ziemann (90 Iwanowicz), Rzuchowski (64 Cywka), Kolenc (90 Ilków-Gołąb), Bochnak (64 Dziąbek), Machaj (80 Mandrysz), Piła, Heijden.