Uczniowska telewizja potrzebuje wsparcia. Zepsuła się im kamera

Uczniowska telewizja potrzebuje wsparcia. Zepsuła się im kamera

Zbiórka dla GIM TV powstała z prostej przyczyny – początek sezonu, a tu pech. Dwie najważniejsze kamery z awarią i to bardzo poważną. Tak to niestety bywa w materialnym świecie. Sprzęt się zużywa – szczególnie ten używany.

– Nasze kamery nagrywają praktycznie codziennie – nawet w weekendy wszyscy garną się do pracy – mówią uczniowie. Zależy im szczególnie na tej mniejszej kamerze używanej przez młodszych adeptów ich telewizji. Niestety zepsuła się w niej optyka. – Kamera ta przewinęła się przez łapki wielu adeptów sztuki filmowej, którzy swoje pierwsze migawki nagrali właśnie na niej. Chcielibyśmy móc wprowadzić kolejnych pasjonatów do tego magicznego świata – dodają.

Koszt naprawy sześcioletniej kamerki przerasta jej wartość, dlatego z myślą o najmłodszych postanowili poprosić swoich sympatyków o nowy sprzęt. To duży wydatek. – Za duży, abyśmy sami sobie z nim poradzili. A przecież warto! Często zaglądacie na nasze zajawki, produkcje, reportaże. Są to tysiące godzin nagrań, dwa razy tyle czasu spędzonego na montażu czy pisaniu scenariuszy – to wyłącznie wynik ogromnej pasji młodych ludzi – przekonują.

Proszą zatem o wsparcie w zbiórce na nową, małą w rozmiarach kamerkę dla najmłodszych, którzy nie udźwigną dużego sprzętu, a chcieliby się rozwijać w sztuce filmowej. Potrzebują około 2 tys. 600 zł – na razie udało się uzbierać 1 tys. 231 zł. Zbiórka prowadzona jest: TUTAJ
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •