my:Jerzmanowa

Urzędniczka jak komandos! Anna Sekuła po godzinach trenuje do trudnych wyścigów1 min na czytanie

Urzędniczka jak komandos!  Anna Sekuła po godzinach trenuje do trudnych wyścigów

Anna Sekuła to prywatnie żona i mama dwóch córeczek. Za dnia dogląda spraw urzędowych, a po godzinach… trenuje do wyścigów, których ideą jest chęć sprawdzenia swoich sił w trudnych warunkach! 31 sierpnia w Gdyni pani Anna wzięła udział w X Edycji Biegu Morskiego Komandosa pamięci gen. broni W. Potasińskiego w kategorii hard historyczny. Zajęła 3. miejsce!

Bieg upamiętniał wydarzenia z 1 września 1939 roku, kiedy to o 4.45 rozpoczęła się II Wojna Światowa. Kategoria ta dedykowana jest osobom o zainteresowaniach historycznych, patriotycznych i tych, którzy do startu w kategorii Hard chcą dołożyć ekstremalną godzinę startu. Wyposażona i ubrana jak przystało na żołnierza – kompletny mundur, plecak z obciążeniem oraz ćwiczebna atrapa AK 47 oraz nakrycie głowy – hełm Wojska Polskiego ze znakiem Polski walczącej!

Pani Anna pokonała dystans 22 kilometrów. Tym bardziej jesteśmy z niej bardzo dumni! – Mam duszę wojownika i lubię wyzwania. Zaliczyłam wszystkie możliwe biegi OCR, czyli biegi terenowe z przeszkodami. Natomiast ten bieg był dla mnie wyjątkowy, ponieważ idealnie przypomniał mi, że najtrudniejsza walka to ta z samym sobą. Myślę, że nadal będę znajdować granice swoich możliwości, pokonywać je i osiągać więcej niż wydaje się, że można – opowiada Anna Sekuła.
JT

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w my:Jerzmanowa