BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Vision Optyk już jest u nas!4 min na czytanie

Vision Optyk już jest u nas! 6

Wreszcie w Głogowie otwarto salon optyczny Vision Optyk. Znana sieć oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz wiele promocji. Już na początek można kupić wszystko o połowę taniej, a badanie optometrysty jest bezpłatne.

Tysiące najmodniejszych oprawek w dobrych cenach, najlepsze soczewki kontaktowe i badania bardzo dobrych specjalistów optometrystów. To oferuje salon tej sieci, który otwarto na Starym Mieście przy ul. Garncarskiej 22.

Vision Optyk to firma z polskim kapitałem, działająca w tej branży od 2002 roku. Dziś ma około 60 salonów optycznych w całej Polsce, zdobyła zaufanie klientów i wreszcie zawitała do Głogowa. Dzięki temu mieszkańcy naszego miasta mają na miejscu bardzo wysokiej jakości usługi, gdyż w tym salonie przyjmują dyplomowani optometryści, pracujący przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu do badania wzroku, którzy dobierają korekcję okularową oraz soczewki kontaktowe. Przy czym przy zakupie okularów badanie optometrysty jest bezpłatne.

Kto odwiedzi salon, ten się przekona, że jest tu bardzo duży wybór oprawek okularowych dla dorosłych i dla dzieci. Są także najmodniejsze i bardzo dobrej jakości okulary słoneczne. Oprawy są w bardzo korzystnych cenach, można mieć okulary już od 129 zł, ale są także droższe propozycje renomowanych producentów i znanych marek, np. ręcznie robione w Polsce JaiKudo.

Zaraz po otwarciu salonu klientom zaproponowano bardzo korzystne promocje. Na początek wyjątkowa okazja – przez 5 dni od otwarcia (czyli od 10 lutego do 15 lutego) naliczany jest rabat 50 proc. na cały dostępny w salonie asortyment. Ktoś może nie uwierzyć, lecz tak faktycznie jest – można mieć okulary za połowę ceny, a także skorzystać z bezpłatnego badania wzroku przez optometrystę. To niebywała okazja, gdyż są tu naprawdę oprawki w bardzo nowoczesnych wzorach i bardzo dobrej jakości.

Kto jednak nie zdąży na promocję z okazji otwarcia salonu w naszym mieście, ten może skorzystać z kolejnych, które w Vision Optyk są stale proponowane. Godna uwagi jest możliwość zakupu okularów progresywnych z 300 – złotowym rabatem. Promocja 3 w 1, pierwsza para okularów jest pełnopłatna, druga za połowę ceny i okulary przeciwsłoneczne gratis , 1 plus 1 gratis, gdy można do okularów korekcyjnych dokupić za 1 zł okulary słoneczne, 50 proc. zniżki za oprawę – to są stałe ogłaszane w tym salonie promocje.

W sklepie jest dostępna cała gama soczewek kontaktowych. Są także oprawy okularowe dla sportowców i dla osób pracujących w trudnych warunkach, np. dla górników, wygodne do noszenia pod ziemią. Jest także duży wybór akcesoriów – etui, łańcuszków, ściereczek i płynów. Tutaj także można skorzystać z serwisu okularowego – na miejscu są wykonywane drobne naprawy i regulacje.

Kto odwiedzi salon, temu styliści opraw doradzą i pomogą wybrać najlepsze oprawki. Salon jest czynny w godz. 10-18, a w soboty od 10-13. Można przyjść osobiście, zatelefonować pod 887 633 210 lub zapisać się na wizytę przez stronę internetową www.visionoptyk.eu/Salon/Glogow

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES