Mała Miss Mały Mister myGlogow 2021

W Dzień Dziecka wielkie otwarcie Wrotkowiska w O.K. Parku!2 min na czytanie

W Dzień Dziecka wielkie otwarcie Wrotkowiska w O.K. Parku!

Plan jest, a to już połowa sukcesu! Po wielkim zamknięciu wszystkiego, powoli nasz świat wraca do normalności. W tym powrocie nie może zabraknąć miejsc rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. A takim miejscem, bez wątpienia najlepszym w Głogowie, jest O.K. Park. Więc to bardzo dobra wiadomość, że od 1 czerwca o godz. 16. ruszy Wrotkowisko. Wielkiemu otwarciu będzie towarzyszyć festyn dla dzieci. Jakże mogło być inaczej, skoro 1 czerwca to ich wielkie święto – Dzień Dziecka.

Na zewnątrz będą darmowe atrakcje, a na Wrotkowisku będzie konkurs, w którym 10 osób może wygrać bilety. Wrotkowisko, tak jak Lodowisko, będzie sezonową rozrywką w O.K.Parku, otwarte będzie od czerwca do końca września.

Wrotkowisko to około 500 metrów kwadratowych przystosowanych do szaleństwa na wrotkach. A jak ktoś nie ma wrotek? Nie ma problemu! O.K. Park ma do wypożyczenia na miejscu w przeróżnych rozmiarach – dla dzieci już od 24, a dla dorosłych w rozmiarze do 47. Jest to rozrywka dla każdego, bez względu na wiek, ponieważ na Wrotkowisku, oprócz toru, będą wygodne siedziska dla tych, którzy będą chcieli sobie odpocząć. Wrotkowisko O.K.Park będzie super rozwiązaniem na wakacyjne wypady ze znajomymi. Będzie otwarte codziennie do godziny 21.

Czy kogoś z Głogowa i okolic tam może zabraknąć? Absolutnie nie! Pora się bawić i korzystać z atrakcji. Pora nadrobić ten stracony czas. Wakacje wcale nie muszą być nudne. Z O.K. Parkiem na pewno nie!

Zobacz inne