Dzieje sięGłogów

Tutaj grasują złodzieje samochodów. Policji odnajduje ich jednak coraz więcej1 min na czytanie

Policjanci odzyskali skradzione audi

Nie ma tygodnia, by z parkingów nie znikały samochody. – W poniedziałek wieczorem odstawiłem auto na parking, a rano już go nie było – opowiada głogowianin ze Starego Miasta. Takich jak on jest coraz więcej, bo w mieście grasują złodzieje samochodów.

Co roku jednak policji udaje się odzyskiwać coraz więcej ukradzionych samochodów oraz ustalić sprawców kradzieży. Ostatnio policji udało się znaleźć skradzione audi A4 i volkswagena golfa. – Ten pierwszy samochód był zaparkowany w jednej z pobliskich miejscowości – opowiada Szuwikowski. Jak się okazało, cztery dni wcześniej został skradziony z terenu Głogowa.

Po tygodniu znaleziono także volkswagena golfa. Samochód był zaparkowany przy jednej z ulic miasta w województwie lubuskim. W ręce policjantów wpadł 29-latek, który najprawdopodobniej ma na koncie kradzież pięciu aut. – Swoją działalność przestępczą rozpoczął w sierpniu. Policjanci udowodnili mu kradzież pięciu samochodów z terenu powiatu głogowskiego i polkowickiego. Jeden z nich został odzyskany – informuje oficer.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się