Dzieje sięGłogów

W Grębocicach padła główna wygrana w Mini Lotto!1 min na czytanie

W Grębocicach padła główna wygrana w Mini Lotto!

– Ile? – pytają ze zdziwieniem mieszkańcy Grębocic. Właśnie tam padła wczoraj (11.05.) główna wygrana w Mini Lotto na chybił trafił. Ktoś zgarnął 127 tys. zł. Szczęśliwy los został wysłany w sklepie Groszek przy ul. Kościelnej. Byliśmy tam zapytać czy szczęśliwiec zgłosił się po wygraną. – Po takie pieniądze i tak musi jechać do kolektury w Zielonej Górze. Z kasy mu nie wypłacimy – śmieje się sprzedawczyni mając nadzieję, że mimo to ktoś się pochwali.

Ludzie chętnie wysyłają kupony, bo przecież kto nie gra, ten nie wygrywa. – Ale wygrywają niewielkie kwoty, zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. O wyższej wygranej do tej pory mowy u nas nie było – opowiada nam sprzedawczyni.

Pani Ewa (66 l.) też była rano w sklepie. Ponownie zagrała w Lotto. – Wczoraj wygrałam cztery złote – zdradzając, że do jej męża los się kiedyś uśmiechnął. – Wygrał 15 tys. zł. Gdyby to było 127 tys. zł… oj jest sporo wydatków. Mam dzieci i wnuki. Potrzeb naprawdę dużo, więc takie pieniądze szybko by się rozeszły – nie ma wątpliwości.

W Mini Lotto za jedyne 1,50 zł, możesz wygrać nawet 400 tys. zł. Wystarczy wytypować pięć szczęśliwych liczb.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się