Dzieje sięFotoGłogów

W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie trwają występy artystyczne na rzecz WOŚP3 min na czytanie

W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie trwają występy artystyczne na rzecz WOŚP 6

W pierwszej zmianie od godz. 9 kwestują m.in. koleżanki z I LO Zuzanna Grzesiuk, Jagoda Binkowska i Nadia Szablewska (16-17 l.). – Dopiero wyszłyśmy, ale dużo osób się kręci – mówią licealistki spotkane w pobliżu MOK-u. Wybierają się na os. Kopernik, na pieszo, po drodze zbierając do puszek.

W sztabie w Miejskim Ośrodku Kultury od rana ruch. Wolontariusze szykują stoiska na kiermasz gadżetów. A czego tam nie ma! Książki, obrazy, wszelkie rękodzieło, pluszaki – wybór ogromny. W sali widowiskowej rozpoczynają się występy artystyczne. Na widowni głównie rodziny. Do puszki w holu wrzuca pieniążek Zuzia Gzyl.

Radoxim 5

– Starsza córka występuje w Graffiti – mówi tata Michał. Popisy w szczytnym celu o godz. 10 otworzyła rewia Graffiti. Na scenie prezentują się tradycyjnie wszystkie sekcje działające w MOK-u i w klubie Mayday. Wystąpiły już także m.in. grupy ze szkoły tańca Anima Danza i z SP 14 “Nastki z 14-tki”. 

Około godz. 13 zaśpiewa chór “Radocha”. Warto też przyjść posłuchać prezentacji uczniów szkoły Music Intro. Dla WOŚP zagra też orkiestra zakładowa Huty Miedzi Głogów. Przy okazji można wrzucić datek do puszki i zajrzeć na kiermasz gadżetów oraz na pokaz strażacki. Wkrótce parkingu MOK wyruszy parada samochodów i motocykli. Występy na scenie MOK potrwają do godz. 20.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się