Dzieje sięGłogów

Walczą o życie klaczy z Grębocic. “Każda wpłata jest cenna”1 min na czytanie

Pomóżcie, moja klacz ma wrzody żołądka!

Hawana to niespełna 4-letnia klacz szlachetnej półkrwi. Niedawno została mamą. Niestety wkrótce po porodzie zdiagnozowano u niej wrzody żołądka. Z tego powodu klacz cierpi z powrotu nawracających kolek i objawów bólowych. Ma problemy z przybieraniem na masie. Ponadto armi swojego źrebaka.

– Lekarz weterynarii zalecił leczenie omeprazolem jednak koszty są ogromne – mówi nam Natalia Barczak z Grębocic. Sam lek to około 2 tys. 500 zł. Jedna kuracja trwa sześć tygodni. Hawana wymaga specjalnego karmienia paszami o niskiej zawartości skrobi i cukrów oraz specjalnej suplementacji, która będzie chronić jej żołądek przed efektem stałego wytwarzania kwasu solnego. Ponadto Hawana z powodu jednej z kolek trafiła do kliniki, gdzie walczono o jej życie. Udało się jej pomoc, ale pozostały rachunki o łącznej wartości 4 tys. 367 zł. Hawane po 6 tygodniach kuracji czeka tez kolejna gastroskopia, to wiec kolejne 800 zł. 

– Bardzo proszę o pomoc w sfinansowaniu leczenia Hawany. Bardzo zależy mi na niej, jej zdrowiu oraz na źrebaku którego karmi. To wspaniały i bardzo wdzięczny koń, który bardzo cierpi. Każda wpłata jest cenna na wagę jej życia – dodaje. Można pomóc: TUTAJ.
RED

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się