Dzieje sięGłogów

Warszawiak usiłował ograbić mieszkanie w Głogowie. Spłoszyła go właścicielka, która… była w domu2 min na czytanie

Warszawiak usiłował ograbić mieszkanie w Głogowie. Spłoszyła do właścicielka, która... była w domu 1

46-letni mieszkaniec Warszawy usiłował włamać się do mieszkania w Głogowie. Został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego.

Warszawiak na „gościnnych występach” zdołał już uszkodzić zamek do upatrzonego mieszkania, ale został spłoszony przez jego właścicielkę. Przebywająca w mieszkaniu kobieta usłyszała podejrzany hałas. Ktoś manipulował przy zamku jej drzwi i usiłował się dostać do środka mieszkania. Kobieta wszczęła alarm, co spłoszyło włamywacza, który zdążył już wyłamać zamek, przekonany o tym, że w mieszkaniu nikogo nie ma.

Radoxim 5

Dobrze że szybko przytomna głogowianka przekazała policji zawiadomienie i rysopis sprawcy, bo dzięki temu włamywacz w kilkanaście minut od zgłoszenia został ujęty. Jest już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Policjanci ustalili, że 46-latek, to osoba o bogatej przeszłości kryminalnej. Był już wielokrotnie zatrzymywany i poszukiwany w związku z włamaniami i kradzieżami na terenie całego kraju. Nie ma stałego miejsca zamieszkania. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się