Artykuł Informacyjny

Warto zadbać o siebie. Wirginia Cuper zaprasza do Rytuału Piękna4 min na czytanie

Warto zadbać o siebie. Wirginia Cuper zaprasza do Rytuału Piękna 9

Zdrowa cera to nie tylko codzienna domowa pielęgnacja. Kosmetolog Wirginia Cuper nie ukrywa, że wiele kobiet zaczyna dbać o siebie dopiero, kiedy po prostu musi lub zaleci to lekarz. A to spory problem, bo wówczas zabiegi są bardziej inwazyjne i często wyłączają nas z życia codziennego, nawet na kilka dni – Często jest już za późno – zwraca uwagę na to, że w gabinecie „Rytuał Piękna” nie tylko doradzą jakie wykonać zabiegi, ale też podpowiedzą jakie zmiany należy jeszcze wprowadzić w pielęgnacji domowej czy też diecie.

– Zwłaszcza teraz, jesienią, nasza skóra jest narażona na przesuszenie na skutek ogrzewania, a także podrażnienia spowodowane wiatrem i coraz niższą temperaturą. Dlatego ważne są nie tylko zbiegi oczyszczające, ale także takie, które ukoją skórę. Zaznaczamy, że ważna jest również chociażby dieta czy tryb życia jaki prowadzimy. Często, na to co dzieje się z naszą cerą, wpływ mają choroby. A także używki. Należy dobrać właściwą metodą – zanim zajmiemy się klientką, to dokonujemy takich właśnie wywiadów, aby pomóc nie na chwilę a po to, aby efekty było faktycznie widać również po czasie – przekonuje Wirginia Cuper z „Rytuału Piękna”.

Radoxim 3

Wymienia jak ważne dla naszego organizmu są w tym czasie witaminy. Proponuje szczególnie mezoterapię igłową polegającą na śródskórnym podaniu niewielkich ilości preparatu poprzez iniekcję. Dzięki technice podania, składniki aktywne działają bezpośrednio w tkance. Ponadto poleca peelingi chemiczne. – W zależności od rodzaju kwasu czy też mieszanki kwasów, ich stężenia, a także poziomu pH i formy preparatu możemy uzyskać różnorodne efekty pielęgnacyjne – tłumaczy.

O tym wszystkim można się dowiedzieć właśnie tam – w „Rytuale Piękna”. Warto umówić się na wizytę i tam zajrzeć. Wirginia Cuper chciałaby, aby było to miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. To duży lokal o pow. około 76 mkw., gdzie znajduje się jej gabinet kosmetologiczny, ale także inne na wynajem, jak chociażby umeblowany salon fryzjerski czy gabinet do manicure lub pedicure. Chcesz tworzyć to miejsce? Wystarczy zgłosić się ze swoją propozycją: TUTAJ.

Wirginia Cuper, Rytuał Piękna: absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia.
RED

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne