WidokówkazGłogowa

#WidokówkazGłogowa, bo nasze miasto jest piękne1 min na czytanie

#WidokówkazGłogowa, bo nasze miasto jest piękne

#Widokówka z Głogowa to akcja portalu MyGlogow.pl i gminy miejskiej Głogów. Chcemy, żebyście wspólnie z nami promowali przede wszystkim głogowskie zabytki, ale także miejsca warte odwiedzenia ze względu na swoją wartość kulturową lub rekreacyjną. Zachęcamy Was do wyjścia w miasto i zrobienia zdjęć najpiękniejszym czy najciekawszym miejscom w Głogowie. Oczywiście w Waszej ocenie.

Co warto pokazać? A chociażby zabytki głogowskie, fontanny, marinę, starówkę, Odrę w Głogowie, Bulwar Nadodrzański, miejsca rekreacji, parki, pomniki przyrody i inne. Ale to tylko nasze propozycje, bo przecież wszystko zależy od Was. Zaskoczcie nas i wygrywajcie nagrody, a później cieszcie się, że Wasze zdjęcie znajduje się na najprawdziwszej widokówce Głogowa!

To być może jedyna w Polsce akcja, w której wyboru zdjęć na widokówki dokonujecie Wy – zarówno mieszkańcy Głogowa jak i turyści czy goście naszego miasta – poprzez głosowanie.

To Wy w głosowaniu internetowym będzie wskazywać 10 najlepszych zdjęć, a powołana komisja będzie dokonywała wyboru kilku najlepszych. Autor fotki wybranej na widokówkę otrzyma nagrodę finansową lub rzeczową. Widokówki z tymi zdjęciami zostaną wydrukowane! Będziecie je mogli otrzymać za darmo!

Tradycyjna widokówka będzie za darmo kolportowana przez miejskie instytucje, redakcje mediów lokalnych, hotele, puby, restauracje oraz organizacje. Patronat nad akcją #Widokówka z Głogowa objął prezydent Głogowa Rafael oraz lokalne media: portale MyGlogow.pl i dglnews.pl, a także Głos Głogowa – Tygodnik Lokalny.

Zobacz inne