Dzieje sięGłogów

Więcej o zabójstwie w Sławie! Policja informuje, że sprawcą jest mieszkaniec Dolnego Śląska1 min na czytanie

Zabójca przyszłego pana młodego zatrzymany. To mieszkaniec województwa dolnośląskiego 1

– Dzięki intensywnym działaniom policji podejrzewanego o śmiertelne ugodzeniem nożem mężczyzny szybko udało się zatrzymać – informuje kom. Maja Piwowarska, oficer oprasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie (na zdjęciu).

Informuje, że podejrzewany o zabójstwo 31-letniego niedoszłego pana młodego czeka na przesłuchanie przez prokuratora. To 35-latek, najprawdopodobniej mieszkaniec Chojnowa. Stan drugiego ugodzonego nożem – 32-latka – jest stabilny. Przeszedł operację w głogowskim szpitalu. Policja nie udziela więcej informacji co do motywów zabójstwa. Nie zdradza również szczegółów, jak do tego doszło.

Nam nieoficjalnie udało się ustalić, że sprawca tragedii nie był gościem wieczoru kawalerskiego, a przypadkową osobą, która spotkała grupę świętującą wieczór kawalerski 31-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy (23/24.08.2019). Zaraz po tym, jak wyszli za bramkę sąsiedniego ośrodka, gdzie odbywała się impreza.

Poniżej zdjęcie z miejsca zdarzenia – tuż przed widoczną na nim furtką. 

RED

Zabójca przyszłego pana młodego zatrzymany. To mieszkaniec województwa dolnośląskiego
Grupa świętująca wieczór kawalerski właśnie tuż przed widoczną na zdjęciu furtką spotkała napastnika, który zabił przyszłego pana młodego.
Podziel się informacją ...
  • 172
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się