Artykuł Informacyjny

Wiosenna odnowa w Esensja Clinic & Spa!3 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 887

Traktuję wiosnę jak nowy początek – mówi nam Katarzyna Kilińska, właścicielka Esensja Clinic & Spa w Głogowie i zachęca innych do podobnego podejścia. – Zacznijcie od nowa – podpowiada, że to jest bardzo dobre wyjście o tej porze roku, po smutnej zimie, gdy przyroda budzi się do życia.

Uważa, że warto się obudzić wraz z nią. I ma na myśli zarówno podejście do życia, jak i własnego ciała. A może warto właśnie zacząć od ciała, a potem wszystko już potoczy się samo? W każdym razie dobrze patrzeć w lustro i się do siebie uśmiechać. A żeby było nam wesoło, warto zacząć od cery twarzy, która po zimie może być trochę szara i przesuszona. – Warto pomyśleć o oczyszczeniu buzi i pozbyciu się martwego naskórka, a cera od razu stanie się bardziej promienna– mówi nam pani kosmetolog, a ma na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

Metod i możliwości jest wiele, dla pań, jak i dla panów. – To indywidualna kwestia. Są różne metody, możliwości i urządzenia – maszyny służące do oczyszczania i odżywiania. My polecamy nową metodę oczyszczania wodorowego – zachęca. Podpowiada, że wszystko to, co się na cerze pojawiło w tej najgorszej dla niej porze roku, trzeba ściągnąć, a potem odżywić ją i nawilżyć. Są pilingi, kwasy i enzymy, a po nich odżywcze zabiegi. To podstawa dobrego wyglądu skóry twarzy.

Część pań chciałaby schudnąć, wymodelować sylwetkę, bo zauważyło gdzieniegdzie niepotrzebny tłuszczyk. Muszę przyznać, że pod tym względem także jest wiele możliwości – podpowiada Katarzyna Kilińska. Akurat w Esensja Day & Spa jest wiele urządzeń, z których można skorzystać. – Dysponujemy tyloma urządzeniami, jest tyle możliwości, zabiegów i technologii, że ciężko wymieniać. Mamy bardzo dużo nowoczesnego sprzętu, maszyn do różnych zabiegów. Podczas konsultacji w gabinecie dobieramy każdemu odpowiedni zabieg, pod konkretną cerę lub problem – zapewnia kosmetolog. Efektem mogą liftingi bez skalpela, odmłodzona skóra czy obumieranie komórek tłuszczowych. – Dla pań, które mają możliwość zainwestować trochę więcej, doradzam technologie hi-tech, która umożliwia odmładzanie całego ciała bez użycia skalpela.

Efekty są widoczne od razu, a w ciągu trzech miesięcy jeszcze się pogłębiają – mówi pani Katarzyna. Lecz są także tańsze zabiegi z użyciem nowoczesnych maszyn do upiększania, np. termoliftingi czy fotoodmładzanie. Oryginalnym urządzeniem medycznym jest także dermapen 4.0, dzięki któremu nakłuwa się skórę i wpuszcza do niej specjalne substancje. – W marcu wprowadzamy nowość w naszym salonie – mezoterapię mikroigłową przy wspomaganiu ampułek. Na powitanie jest w promocyjnej cenie dostępnej na każdą kieszeń – zachęca. Jak dodaje, w użyciu jest jeszcze więcej urządzeń, które odświeżą i odmłodzą nas w całości, ale warto wspomnieć o laserze icoone oraz zaawansowanym urządzeniu accent prime.

To pierwsze umożliwia masaż całego ciała pod ciśnieniem. – Polecam go, gdyż widać mega efekty. Skóra ciała robi się jędrna, cellulit spłycony, toksyny są usuwane już po pierwszym zabiegu. To prawdziwe odnowienie – mówi kosmetolog. Natomiast przy pomocy tego drugiego urządzenia przy użyciu ultradźwięków możemy się pozbyć komórek tłuszczowych. Warto się rozejrzeć, poczytać, poszukać zabiegu, który jest dla nas odpowiedni. Możliwości w naszym mieście jest wiele. Wcale nie trzeba mieć aż tak dużo pieniędzy, a w marcu wiele salonów kosmetycznych przyszykowało ciekawe promocje.

Zapraszamy: Elektryczna 1A, 67-200 Głogów , tel. 695 060 117

Podziel się informacją ...
  • 148
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne