Dzieje sięGłogów

Włamanie do piwnicy, zginęły rowery. Pan Krzysztof: Proszę o pomoc w ujęciu sprawcy1 min na czytanie

Włamanie do piwnicy, zginęły rowery. Pan Krzysztof: Proszę o pomoc w ujęciu sprawcy

W nocy z 13 na 14 lutego włamano się do piwnicy bloku na ul. Wojska Polskiego 13F w Głogowie i skradziono rowery górski i trekkingowy. Rower damski marki BTWIN posiada różową opaskę odblaskową po prawej stronie na przednim widelcu, czarny dzwonek po lewej stronie kierownicy, sakwę rowerową zapinaną na rzepy na środku kierownicy, lampki rowerowe z czego przednia nie świeci, na przednim kole pomarańczowy odblask na szprychach.

Skradziony męski Kros HEXAGON posiada znaki szczególne (pęknięty prawy pedał oraz uszkodzoną blokadę przedniego amortyzatora firmy RAIDON). Na rowerze górskim umieszczone są dwie sakwy: przy kierownicy, druga pod siodełkiem, gumowe uchwyty tzw. rogi, białe klamki hamulcowe z napisem elixir, dzwonek szary po lewej stronie kierownicy, opaska odblaskową pod siodełkiem, lampki rowerowe silikonowe z czego tylnia nie świeci oraz licznik rowerowy z pomiarem kadencji marki SIGMA BC 16.12.

Radoxim 5

– Są dla nas bardzo ważne, ponieważ uwielbiamy aktywnie spędzać czas jeżdżąc rowerami ,a teraz ktoś nas tego pozbawił – prosi o pomoc pan Krzysztof, właściciel rowerów. – Wierzę w moc dobrych ludzi – dodaje.

Ma też apel do złodzieja – Sprawa została natychmiast zgłoszona na policję i mam nadzieję, że prędzej czy później cię złapią! – kończy.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się