my: GrębociceRegion

Wójt nagrodził dyrektorów i nauczycieli za miniony rok1 min na czytanie

Wójt nagrodził dyrektorów i nauczycieli za miniony rok

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wójt gminy Grębocice Roman Jabłoński wręczył nagrody dyrektorom i nauczycielom, za miniony rok szkolny. Wyróżnionych zostało 7 nauczycieli oraz 3 dyrektorów. Ze względu na epidemię koronawirusa uroczystość wręczania nagród w tym roku odbyła się w kameralnym gronie.

Podczas spotkania wójt i podziękował dyrektorom i nauczycielom za dotychczasową pracę – Miniony rok szkolny był rokiem trudnym i wymagającym. Nauka odbywała się w cieniu pandemii koronawirusa. Drugi semestr roku szkolnego odbywał się zdalnie. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji i nauczycieli proces nauczania przebiegał bez zakłóceń i pomyślnie zakończono rok szkolny za co serdecznie dziękuję – mówił wójt wręczając nagrody.

– Szczególne podziękowania należą się również dyrekcji i nauczycielom Przedszkola Publicznego w Grębocicach oraz Gminnego Żłobka „Promyczek” w Grębocicach. Dzięki Państwa zaangażowaniu w momencie, w którym dzieci ponownie mogły wrócić do przedszkola i żłobka, z zachowaniem reżimu sanitarnego, nie zawahali się Państwo ani przez chwilę i otworzyli sale przyjmując dzieci. Dzięki temu rodzice mogli ze spokojem i bez obaw wrócić do pracy wiedząc, że ich dzieci są w bardzo dobrych rękach – podkreślał.

W gronie wyróżnionych pedagogów w tym roku znaleźli się: Anna Monczak (dyrektor SP w Grębocicach), Beata Delikowska (dyrektor SP w Rzeczycy), Elżbieta Kaleta (dyrektor Przedszkola Publicznego w Grębocicach), Roman Rutkowski, Barbara Różańska, Justyna Brasse – Melcer, Mariola Łukasik, Katarzyna Pawłowska – nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach. Barbara Czuba – Pawłowska ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy, Agata Toporyńska z Przedszkola Publicznego w Grębocicach.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w my: Grębocice