Artykuł sponsorowanyGłogówStyl życia

Wpadnij zjeść do Charlie Food & Friends5 min na czytanie

Wpadnij zjeść do Charlie Food & Friends 12

Charlie Food & Friends to nowy lokal w Galerii Glogovia. Jest siecią restauracji samoobsługowych z jedzeniem na wagę. Zasada jest prosta – wybierz, zważ i zjedz.

– Jedzenie na wagę na dobre już zagościło w galeriach handlowych i nie tylko. Jest to świetna propozycja, pozwalająca na samodzielne skomponowanie swojego posiłku – mówi Jan Rogala, właściciel restauracji.

Szybko, zdrowo i tanio

„Food” w nazwie oznacza, że lokal stawia na polską i europejską kuchnię z naturalnych składników, „friends” ma sygnalizować otwartość i dobre relacje w kontakcie z klientami. W tej restauracji można zjeść szybciej niż w fastfoodach, bo dania już czekają, wystarczy podejść, wybrać, nałożyć, co się lubi, zważyć, zapłacić i smakować. Wszystko zajmie maksymalnie 20 minut.

Nie ma obaw o to, czy jedzenie jest zdrowe. Charlie Food & Friends, korzysta do jego przygotowania z naturalnych składników od sprawdzonych dostawców, w tym także wielu lokalnych. – Wkładamy w to całe serce, by jedzenie było dobre – mówi Jan Rogala. – Sami robimy wszystko własnoręcznie od początku do końca, nie bawimy się w mrożonki, zamawiamy świeże mięso, świeże warzywa – zapewnia szef kuchni.

Wpadnij zjeść do Charlie Food & Friends

Charlie Food & Friends to nowy lokal w Galerii Glogovia. Jest siecią restauracji samoobsługowych z jedzeniem na wagę. Zasada jest prosta – wybierz, zważ i zjedz.Weź udział w konkursie przygotowanym przez restaurację!Zrób zdjęcie w Charlie Food & Friends i wygraj bon 25 zł. Zabawa polega na tym, by w restauracji Charlie Food & Friends, zrobić ciekawą fotkę z Charliem, którego znajdziecie w restauracji. Zdjęcie trzeba wkleić w komentarzu na oficjalnym profilu facebookowym Galerii Glogovia (www.facebook.com/galeriaglogovia) i odpowiednio oznaczyć w poście profil Charlie Food & Friends @charliefoodandfriends – www.facebook.com/charliefoodandfriends https://myglogow.pl/wpadnij-zjesc-do-charlie-food-friends/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Środa, 5 czerwca 2019

Ty wybierasz, a masz z czego

A jest w czym wybierać. Najczęściej do dyspozycji jest około 30 propozycji dań. Mięsne, bezmięsne – jakie się chce. Do wyboru: łopatka w sosie pieczeniowym, marynowane udko kurczaka, drobiowe szaszłyki z warzywami, przeróżne kotlety, krokiety, ryby, naleśniki, pierogi, surówki, szpinak, młoda kapusta, ryż, kasza, ziemniaki, przeróżne sosy… Wszystko według własnych przepisów i z atrakcyjnymi dodatkami.

Długo można wyliczać, a wszystkiego przecież na raz się nie skosztuje. Do tego cała gama napojów, niesłodzonych, tłoczonych soków, przygotowywanych na miejscu koktajli – do wyboru. I to ty decydujesz, ile zapłacisz, a ceny dostosowane są tak, by można było w Charlie Food & Friends tanio jeść codziennie. – Przeciętny paragon naszych klientów jest poniżej 20 zł – mówi Jan Rogala.

KONKURS Z BONUSEM

„Zrób zdjęcie w restauracji Charlie Food & Friends i wygraj bon 25 zł”. Zabawa polega na tym, by w restauracji Charlie Food & Friends, zrobić ciekawą fotkę z Charliem, którego znajdziecie w restauracji. Zdjęcie trzeba wkleić w komentarzu na oficjalnym profilu facebookowym Galerii Glogovia (www.facebook.com/galeriaglogovia) i odpowiednio oznaczyć w poście profil Charlie Food & Friends (@charliefoodandfriends – www.facebook.com/charliefoodandfriends). Na zabawę z inwencją twórczą i postacią Charliego macie czas do 29 sierpnia 2019 roku do godziny 23.59. Najlepsze fotki nagrodzone będą bonami o wartości 25 zł na zakupy w Charlie Food & Friends. – Ale można powiedzieć, że każdy wygrywa, bo jeśli ktoś nie zostanie laureatem, dostanie zniżkę 15 proc. na jedzenie w restauracji. Serdecznie zachęcamy – mówi Jan Rogala.

Restauracja Charlie Food & Friends w Galerii Glogovia

www.charliefoodfriends.pl

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne