Dzieje sięFotoGłogów

Wreszcie można zobaczyć na żywo jego dokonania. Wystawa Jakuba Kazubskiego w Centrum Informacji Turystycznej w Głogowie2 min na czytanie

Wreszcie można zobaczyć na żywo jego dokonania. Wystawa Jakuba Kazubskiego w Centrum Informacji Turystycznej w Głogowie

Pirografia i fotografia Jakuba Kazubskiego do obejrzenia od piątku (31.01.) na wystawie prezentowanej w Centrum Informacji Turystycznej. Wreszcie można zobaczyć na żywo jego dokonania.

Kto zna głogowianina Jakuba Kazubskiego, ten wie, że jest on niezwykle wrażliwym i zdolnym człowiekiem. Przede wszystkim bardzo dobrym fotografem, który robi świetne zdjęcia Głogowa. Jest ze swoim aparatem na wszystkich ważnych wydarzeniach w naszym mieście i rejestruje je na pamiątkę.

Poza tym zajmuje się pirografią, czyli wypalaniem rysunków na drewnie oraz wycinaniem wzorów. Ma bardzo dużo prac, które wreszcie mógł zaprezentować. 

Jakub Kazubski otworzył w piątek wystawę swoich prac. Jej organizatorem jest fundacja Owoc Głogu, natomiast mogła się ona odbyć dzięki pomocy pracowników Centrum Informacji Turystycznej. Prezentowane fotografie są bardzo lokalne, głównie jest na nich sfotografowany Głogów. Natomiast pirografie, jak to Jakub, są bardzo emocjonalne, bo myśli on bardzo dużo o miłości. Jakub szuka kobiety, która zechciałaby go zaakceptować takim jakim jest, którą mógłby pokochać z wzajemnością. 

Centrum Informacji Turystycznej to ten nowy budynek z przerobionego bloku koszarowego, przy ul. Koszarowej (dawnej Szkolnej). Wystawę można obejrzeć w czasie, gdy centrum jest otwarte. W tym miejscu jest to
pierwsza wystawa głogowskiego twórcy.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się