Dzieje sięGłogów

“Wstrzymajcie się od palenia na balkonach”. Spółdzielnia Nadodrze apeluje1 min na czytanie

Zakaz palenia papierosów na balkonach? Sąsiadom przeszkadza dymek

Wracamy do tematu palenia papierosów na balkonach. Kilka dni temu pisaliśmy o tym. Uwagę na ten problem zwracała jedna z mieszkanek wieżowca przy ul. Oriona. Mówiła, że niedopałki papierosów spadają na pranie. Mówiła też, że strasznie śmierdzi. – Nawet okien nie można otworzyć – żaliła się. Więcej: TUTAJ.

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Nadodrze” prosi swoich lokatorów o zrozumienie. – Zachowanie to jest niezmienne od lat i bardzo trudno zrozumieć palącym, że dym nie tylko szkodzi, ale także przeszkadza, szczególnie wtedy, kiedy sąsiedzi mają pootwierane okna i dym tytoniowy wlatuje do środka mieszkań. W takich przypadkach pozostaje rozmowa i wspólne wypracowanie zasad zachowania w tym zakresie – przyznaje Mateusz Kowalski, rzecznik prasowy SM.

Radoxim 3

Dodaje, że budynkach spółdzielni zabronione jest palenie wyrobów tytoniowych w częściach wspólnych nieruchomości, a w szczególności: w zespołach wejściowych, korytarzach, galeriach, klatkach schodowych, windach oraz podjazdach do budynków. – Właściciele lub użytkownicy mieszkań powinni również powstrzymać się od palenia na balkonach. Zakłóca to bowiem lokatorom mieszkań sąsiednich swobodne z nich korzystanie – zaznacza.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się