14:29, 16.02.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 15:01, 16.02.2021

Wyślij SMS na numer 7243 za 2,46 zł BRUTTO - 5 PUNKTÓW
Wyślij SMS na numer 92505 za 30,75 zł BRUTTO - 60 PUNKTÓW

AMADOU DIALLO/Piast Głogów, lekkoatletyka
SMS O TREŚCI: AVR.MSR.1

Mistrz Polski w kategorii młodzik w biegu na 110 m przez płotki na stadionie. Rekordzista Dolnego Śląska w biegach płotkarskich.

DOMINIK PIŁA/Chrobry Głogów, piłka nożna
AVR.MSR.2

Wychowanek Chrobrego Głogów. Dominik Piła jest trzecim najmłodszym strzelcem w historii występów Chrobrego na poziomie centralnym w 1 lidze.

JULIAN RESZCZYŃSKI/KS Chrobry Głogów, piłka ręczna
AVR.MSR.3

Zawodnik drużyny juniora, juniora młodszego oraz 3. ligi. Wraz z kadrą wojewódzką juniorów zdobył mistrzostwo Polski na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Lubuskie 2020 w Zamościu. Powołania na konsultacje kadry wojewódzkiej juniorów w Sobótce, Chrzanowie.

MARCEL PIOTROWSKI/Piast Głogów, pływanie
AVR.MSR.4

To pływak z rocznika 2007, wielokrotny medalista mistrzostw województwa. Wszechstronny zawodnik startujący w różnych konkurencjach.

MICHAŁ NADAŁA/GTT Głogów, tenis
AVR.MSR.5

To 39 zawodnik w Polsce do lat 12, drugi zawodnik na Dolnym Śląsku. W ubiegłym sezonie zdobył złoty medal w deblu na mistrzostwach województwa. Na jego koncie 2. miejsce w turnieju ogólnopolskim w Złotoryi.

PIOTR MUSIELAK/Automobilklub, motocross
AVR.MSR.6

Ma dopiero 15 lat, a na jego koncie wiele sportowych sukcesów. Jako debiutant zajął 4. miejsce w mistrzostwach Polski cross-country.

OLIWIER DOMIŃCZAK/Legion Głogów, sporty walki
AVR.MSR.7

Mistrz Polski K1 wśród juniorów młodszych i tytuł najlepszego zawodnika Mistrzostw. Członek kadry narodowej K1 a także muaythai.

OSKAR CZEKAJ/TC Chrobry, kolarstwo
AVR.MSR.8

Jeden z największych talentów młodego pokolenia w kolarstwie. Zajął 7. miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sprincie drużynowym oraz 19. miejsce w górskich szosowych mistrzostwach Polski w kategorii juniora młodszego.

WIKTORIA PROKOP/Basket Chrobry Głogów, koszykówka
AVR.MSR.9

W sezonie 2019/2020 w dolnośląsko-lubuskiej lidze juniorek U18 Kobiet wraz ze swoim zespołem zajęła IV miejsce . Wiktoria indywidualnie zajęła I miejsce w klasyfikacji strzelców w lidze juniorek. Łącznie zdobyła 288 pkt, średnio 20,6 pkt na mecz. fot. Tomasz Raczyński

WIKTORIA GŁADOSZ/Trasa-Eko Głogów, kolarstwo
AVR.MSR.10

W Gościęcinie odbył się Super Puchar Polski UCI C2 w kolarstwie przełajowym. Udział w zawodach wzięli młodzi kolarze z całej Europy m.in. z Węgier, Belgii, Holandii, Czech czy Słowacji. W tym gronie była juniorka Wiktoria Gładosz zajęła 2. miejsce.