Miss myGłogów 2020

Wybierz Miss myGlogow 2020!1 min na czytanie

WYBIERZ MISS RADOXIM MYGLOGOW!

Gorące lato trwa.  A my ruszamy z wyborem Miss myGlogow 2020! Nie będzie czerwonych dywanów i blasku fleszy, bo jest jak jest – sami wiecie. Dlatego głosowanie odbędzie się online, poprzez kupony w gazecie lokalnej oraz głosowanie esemesowe. Zatem to tylko od Was zależy, do której z kandydatek powędruje korona miss, a która zostanie pierwszą i drugą wicemiss.


Nadsyłajcie zdjęcia

Przed Wami kilka tygodni świetnej zabawy, bo plebiscyt będzie podzielony na dwa etapy. W tym pierwszym, pod konkursowym banerem na naszym FB: TUTAJ, wrzucajcie swoje zdjęcia.

Strój? Jaki chcecie! Może być wieczorowy, sportowy czy bikini. Minimum 10 kobiet, które pod swoim zdjęciem zdobędzie najwięcej lajków, dostanie się do wielkiego finału. Dlatego zachęcajcie do zabawy swoje znajome. Głosowanie trwa do 19 sierpnia.

Korona dla najpiękniejszej

W finale wybierzecie trzy najpiękniejsze miss. Poprzedzi go profesjonalna sesja zdjęciowa. Później będziecie mogli głosować poprzez internetową ankietę na portalu MyGlogow.pl, kupony w Głosie Głogowa – Tygodniku Lokalnym i poprzez SMS-y.

Wyniki ogłosimy 14 września. A jest o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów wynosi aż 9000 zł dla trzech najpiększniejszych z naszego regionu.

Ponadto laureatki otrzymają sztafety a miss koronę.

Pamiętajcie – warunkiem przystąpienia do konkursu jest ukończenie 18. roku życia. Więcej szczegółów w regulaminie.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne