Sport

Wyjazd do Nowego Sącza na wagę złota? Chrobry musi punktować1 min na czytanie

Udało się! Szalony mecz na Wita Stwosza. Chrobry wygrywa w końcówce 17

Po 10. ligowych kolejkach piłkarze Chrobrego Głogów w strefie spadkowej Fortuny 1.ligi. Na ich koncie 7 punktów – bilans 2 zwycięstwa, remis i 7 porażek. I tylko 7 strzelonych bramek i uwaga – 20 straconych, najwięcej w całej stawce. Chrobry zajmuje więc zasłużenie 17. miejsce, ale ostatni mecz z Odrą Opole, wygrany w dramatycznych okolicznościach, może dawać nadzieję na to, że w drużynie coś pękło.

Dla Chrobrego to intensywny tydzień, w którym rozegra trzy mecze. Ten z Odrą (3:2) w lidze oraz Lechem Poznań (0:2) w Pucharze Polski głogowianie mają już za sobą. Czas na Sandecję Nowy Sącz. Dziś (27.09.) o godz. 17.30 na wyjeździe pomarańczowo-czarni powalczą z zespołem, który w składzie ma doświadczonych zawodników. Rywal nie tak dawno zasmakował przecież awansu do Ekstraklasy. Roczna przygoda na tym poziomie nie była udana. Podobnie jak bieżący sezon w 1.lidze. Sandecja zajmuje 14. miejsce z 11 punktami. Do tej pory przed własną publicznością rozegrała 5 meczów z czego dwa wygrała i zanotowała jeden remis. Jak będzie w starciu z Chrobrym?

Pomarańczowo-czarni wiedzą o co grają. Zwycięstwo przybliżyłoby ich z wydostania się ze strefy spadkowej i pozwoliłoby złapać kontakt z pozostałą częścią stawki. W składzie Chrobrego zabraknie pauzującego za kartki Jarosława Ratajczaka. Nie wiadomo co z Olivierem Praznovskym, który narzeka na lekki uraz. Być może trzeba będzie poradzić sobie bez ich dwóch.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport