Dzieje sięGłogów

Wynajmują mieszkania i za nic nie płacą. Internautka ostrzega przed oszustami1 min na czytanie

Wynajmują mieszkania i za nic nie płacą. Internautka ostrzega przed oszustami

Pani Barbara jest jedną z poszkodowanych. Zgłosiła się do naszej redakcji, aby ostrzec przed oszustami. Jakiś czas temu wynajęła mieszkanie, ale najemcy nie płacili za czynsz ani za rachunki.

– Ostrzegam! Nie wynajmujcie im mieszkań oraz nie zawierajcie z nimi żadnych transakcji. Rafał C. oraz jego konkubina Patrycja S. oszukali nie tylko mnie, ale kilka innych osób. Pięknie kłamią. Podczas podpisywania umowy najmu twierdzą, że za dwa lata będą budować dom. Dlatego teraz muszą wynajmować mieszkanie. Wprowadzają się z dwojgiem małych dzieci. Patrycja S. niby otworzyła salon fryzjerski. Rafał pracuje w KGHM-ie – to okazuje się prawdą – alarmuje.

Radoxim 3

I opowiada, że przez kilka miesięcy musiała opłacać za nich rachunki. – Rafał C. nawet wysłał nam sfałszowany dokument potwierdzenia przelewu. Jedynie otrzymaliśmy od niego kaucje – dodaje. Ostatecznie po wielu próbach lokatorzy „na dziko” wyprowadzili się, ale nie uregulowali swoich płatności. Okazuje się, że to nie jedyna poszkodowana przez oszustów osoba. Kolejne zgłaszają się w internecie. Sprawa ma trafić na policję.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się