Dzieje sięGłogów

“Wyniki losowania rządowego covilotto” Restauratorzy nadal cierpią1 min na czytanie

Fuego Bar: Dowozimy jedzenie tutaj i poza miasto!

“Podajemy dzisiejsze wyniki losowania rządowego covilotto: wylosowano kolejne branże nie zagrażające kontaktom ludzkim. To między innymi kina, baseny, hotele, kasyna, sauny…” – czytamy na FB Fuego Bar znajdującego się na Starym Mieście.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia, ale restauratorzy na powrót do normalności muszą poczekać. “Branża gastronomiczna wchodzi właśnie w piąty miesiąc zamknięcia będąc, według “mędrców” władzy i propagandy, nadal źródłem największej transmisji wirusa. Żyjemy w kraju, w którym legalnie można pójść do zamkniętego pomieszczenia i pograć w ruletkę, tłoczyć się bez obaw w marketach, zachować dystans w kościołach, ale aby zjeść pizzę lub spotkać się przy drinku w gronie najbliższym, z którym i tak spotykamy się od miesięcy na domówkach to… dopiszcie sobie już sami…”Żyję w kraju” Strachy na Lachy… polecamy ten utwór na dzisiaj” – dodają.

Radoxim 5

I liczą straty, bo przecież to dla nich ogromny cios. W naszym mieście, mimo obowiązujących obostrzeń, funkcjonuje pizzeria “Trzy po trzy” z Głogowa. Brakuje restauracji “Pasjami”.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się