Dzieje sięGłogów

Zadała ciosy w tułów i plecy. Śledczy znaleźli narzędzie zbrodni2 min na czytanie

Zadała ciosy w tułów i plecy. Śledczy znaleźli narzędzie zbrodni

Ciała dwóch mężczyzn – ofiar makabrycznej zbrodni do jakiej doszło wczoraj (15.06.) około godz. 18 w jednym z domów przy ul. Szkolnej w Kotli – zostały zabrane z miejsca tej tragedii dopiero dziś (16.06.) około godz. 2 nad ranem. Właśnie do tej godziny trwały czynności pod nadzorem prokuratura. Na miejscu zabezpieczono narzędzie zbrodni. Dokonano również oględzin miejsca zdarzenia, ale i ciał. Jak udało nam się dowiedzieć 20-letnia kobieta, która jest podejrzana o zabicie dwóch mężczyzn, zadała im ciosy w tułów i w plecy. Nie mieli szans, by przeżyć. Ich obrażenia były bardzo poważne. Jeden z mężczyzn miał aż kilkanaście ran kłutych nożem.

Policja w tej sprawie nie udziela informacji i kieruje nas do prokuratury. Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Legnicy zaznacza, że więcej na temat tego morderstwa będzie mogła powiedzieć dziś (16.06.) rano.

Radoxim 5

Wiadomo, że tuż przed tragedią w domu odbywała się alkoholowa libacja. – Nie pierwsza, bo tutaj to norma – mówią sąsiedzi. Doszło do awantury. Ludzie słyszeli krzyki. Po chwili okazało się, że kłótnia zakończyła się dramatycznie. – Do domu wróciła matka tej 20-latki. Wybiegła na podwórko, pytała: co ty zrobiłaś? Usłyszała odpowiedź od córki: będziesz wyglądała tak jak oni – relacjonują ludzie.

Po chwili była tam policja i pogotowie ratunkowe. Potwierdzono zgony dwóch mężczyzn. Okazało się, że wnuczka zabiła swojego dziadka oraz jego znajomego. Powód? – Trudno powiedzieć o co poszło… nie możemy w to uwierzyć – dodają sąsiedzi.

20-letnia kobieta została zatrzymana przez policję i przewieziona na komendę. Prawdopodobnie jutro (17.06.) usłyszy zarzuty. Według naszych ustaleń śledczy nie mają żadnych wątpliwości, że to właśnie ona dokonała tej zbrodni. Na razie trzeźwieje w policyjnym areszcie. Dlatego na razie nie może zostać przesłuchana.

Prokurator ciała obu mężczyzn zabezpieczył do sekcji zwłok. Ta ma się odbyć na początku następnego tygodnia.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się