Dzieje sięGłogów

Zakończenie lata na bogato!2 min na czytanie

Zakończenie lata na bogato!

Głogów hucznie zakończy lato. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo koncertów będzie kilka. Począwszy od muzyki klasycznej, przez jazz, aż do rapu i disco polo. Muzyczna uczta potrwa od 9-11 września.

-Zaczynamy w piątek Muzycznym Zakończeniem Lata, czyli Rap Day, a później w sobotę disco polo, a w niedzielę muzyczne przeboje. Jednocześnie w Miejskim Ośrodku Kultury odbywać się będą koncerty Głogowskich Międzynarodowych Spotkań Jazzowych, a w niedzielę w Kolegiacie Wratislavia Cantans – mówi prezydent Rafael Rokaszewicz – Muzyczne Zakończenie Lata odbędzie się na Placu Festynowym – dodaje.

Radoxim 5

-Ponawiamy imprezę tymi gatunkami, które cieszą się największą popularnością, czyli hip-hop i disco polo, to również nasze lokalne zespoły. Na placu Festynowym będą również inne atrakcje, bo wesołe miasteczko, animacje dla dzieci i stoiska gastronomiczne – mówi Adam Borysiewicz, naczelnik wydziału promocji miasta.

-Będziemy mieli szansę na to, żeby uczestniczyć w bardzo ciekawych projektach przygotowanych na tę edycję. Łącznie z pobytem formacji związanej z synem Garego Moora – mówi o spotkaniach jazzowych Bartek Adamczak, dyrektor MOK-u – Zapraszamy również na koncert w ramach festiwalu Wratislavia Cantans, to jest over the top, to jest klasa sama w sobie, która gwarantuje wielkie i piękne doznania.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się