Artykuł Informacyjny

Zamówienie kontenera na odpady budowlane telefonicznie lub on-line2 min na czytanie

Zamówienie kontenera na odpady budowlane telefonicznie lub on-line

Zamówienie kontenera na odpady budowlane wydaje się być czynnością skomplikowaną i zarezerwowaną wyłącznie dla firm. Nic bardziej mylnego. Bez względu na to, czy budujesz dom, czy remontujesz swoją łazienkę możesz liczyć na szybkie załatwienie sprawy. Poniżej garść informacji.

– Jaka jest cena wynajmu kontenera?

Rafał Sikora (GPK Głogów Sp. z o.o.): To zależy od tego, co jest przedmiotem zamówienia. Znaczenie ma pojemność kontenera, jego waga w momencie odbioru odpadów i od miejsca, gdzie ma być dostarczony. Krótko mówiąc, mniejszy kontener, mniejsza waga i mniejsza odległość od siedziby firmy, to mniejsza cena. Kontenery są różnej wielkości i każdy dopasuje na pewno wielkość do swoich potrzeb. Przy niewielkim remoncie mieszkania może wystarczyć kontener o pojemności kilku metrów sześciennych. To koszt ok. 400 zł. Jeśli odpadów jest sporo, to warto to zrobić, jeśli niewiele, to można je przywieźć za darmo do PSZOK, ale tak, aby można było je zważyć, bo przyjmowane są określone ilości.

– Jak zamówić kontener?

Najlepiej zadzwonić pod numer 76 726 56 72. Odbierze kolega Przemek i podpowie, jaki kontener zamówić. Można zamówić zarówno usługę jednorazową, jak i odbywającą się cyklicznie. Warto dodać, że na naszej stronie internetowej www.gpkglogow.pl znaleźć można więcej informacji na ten temat, a także formularz kontaktowy dla tych, którzy wolą kontakt on-line.

– Jakie kontenery na odpady budowlane mają wymiary? Jak jest ich pojemność?

Wymiary kontenerów są powiązane z ich pojemnością. Są takie, które mają pojemność 3 m3 i takie, które dochodzą do 20 m3. Kontenery są różnej wielkości, ale zawsze trzeba zapełniać je tak, aby było bezpiecznie. Odpady należy ładować do wysokości burty.

Wystarczy zadzwonić lub skorzystać z formularza on-line

Tworzą solidną załogę

Firma GPK Głogów Sp. z o.o. proponuje pracę na stanowiskach:
– Robotnik
– Ładowacz
– Kierowca-ładowacz
– Ogrodnik-robotnik
Więcej na www.gpkglogow.pl/praca/praca

Zobacz inne