Dzieje sięGłogów

Zapraszają do wspólnej motoryzacyjnej zabawy1 min na czytanie

Zapraszają do wspólnej motoryzacyjnej zabawy

Przed nami V Letni Rajd Powiatowy, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Głogowie, który odbędzie się w niedzielę (6.09.).Rajd jest imprezą motoryzacyjną, w czasie której będzie można sprawdzić swoje umiejętności kierowcy oraz zmysł orientacji.

– Na trasie rajdu na uczestników będą czekały atrakcje w postaci zadań samochodowych, rekreacyjnych oraz turystycznych. Cała trasa przebiegać będzie drogami znajdującymi się na terenie powiatu głogowskiego – mówi nam Edyta Sambor, rzecznik prasowa starostwa.

Radoxim 5

Start o godz. 12 na Placu Kolegiackim. Udział w rajdzie może wziąć 25 drużyn samochodowych z co najmniej dwuosobowym składem – kierowca plus pilot.

Drużynę stworzyć mogą osoby, które spełniają wymogi podane w regulaminie imprezy (odpowiednie dokumenty – prawo jazdy, ubezpieczenie wozu, sprawność techniczna wozu itp.).

Zgłoszenia można dokonać do dnia 4 września br., do godz. 12.00 w Starostwie w Głogowie, pokój nr 322, pod nr Tel. 76/ 7282 882 lub bezpośrednio przed startem. Liczy się kolejność zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się